28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Jones si vychutnává novou výzvu

Nový obránce United Phil Jones popsal svůj přestup na Old Trafford jako šanci, která se vyskytne pouze jednou za život.


Manchester United v pondělí 13. června oznámil, že se dohodl s Blackburnem Rovers na podmínkách přestupu devatenáctiletého obránce, jakmile skončí mistrovství Evropy pro hráče do 21 let.


Ani ne 90 minut po tomto prohlášení, napsal Jones na svém Twitter účtu krátkou zprávu pro své fanoušky: „Chtěl bych všem říct, že jsem naprosto zbožňoval působení v Blackburnu a budu stále velkým fanouškem tohoto týmu.“


„Ale tohle je šance, která se objeví jednou za život, a já se těším na novou výzvu, která mě čeká. Děkuji vám za vaše pozitivní reakce.“


Jeho budoucí spoluhráč Michael Owen, který zůstává v United minimálně další rok po podepsání nové smlouvy začátkem tohoto měsíce, vítá podepsání Jonese jako „skvělé zprávy“.


Jones již má ve svých statistikách za Blackburn celkově 40 startů poté, co absolvoval v tomto týmu mládežnickou akademii a v červnu 2009 podepsal první profesionální smlouvu. V současné době je se svými spoluhráči z reprezentace Anglie do 21 let a účastní se mistrovství Evropy.
Zde je video, ve kterém je zachyceno, jak si nadějný obránce počínal ještě v dresu Blackburn Rovers, který na svém hřišti přivítal právě Manchester United.


[youtube rf17vRdvJIY]


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!