Darron Gibson je blízko přestupu do Sunderlandu

  40

  Suderland je podle informací Skysports.com blízko angažování záložníka Darrona Gibsona z Manchesteru United.


  Irský záložník Manchesteru United Darron Gibson byl předmětem zájmu Sunderlandu včetně obránců United Wese Browna a Johna O’Shea.


  Podle nejnovějších informací došlo v celé věci k posunu a Darron Gibson se už na Stadium of Light dohodl na podmínkách smlouvy. Sunderland by měl za 23letého hráče zaplatit sumu pohybující se okolo 5 milionů liber.


  Gibson se už smířil s odchodem poté, co mu Sir Alex Ferguson nemohl zaručit, že bude pravidelně nastupovat. Irský reprezentant by měl v Sunderlandu zacelit mezeru po Jordanu Hendersonovi, který přestoupil do Liverpoolu.


  Sunderland nyní bude čekat na to, zdali se dohodne i s Wesem Brownem a Johnem O’Shea.  ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokJones si vychutnává novou výzvu
  Ďalší článokNani by si prial Mourinha
  Ruud36
  Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!