05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Cleverley novým Scholesem?

Tom Cleverley cítí, že je připraven jít ve stopách legendárního Paula Scholese v Manchesteru United.


21-letý talentovaný záložník ještě nikdy nehrál soutěžní zápas za A-tým Manchesteru United, protože strávil poslední tři roky na hostovaních v Leicesteru City, Watfordu a Wiganu Athletic. Tom hrál významnou roli při záchraně Wiganu v nejvyšší anglické lize a teď je podle svých slov připraven nastoupit za první tým Red Devils. A cítí, že odchod Paulieho je k tomu ideální příležitost.


„Jít ve stopách Paula Scholese  je těžký úkol pro každého, protože to byl rozený vítěz a skvělý hráč. Absence takového hráče by udělala čáru přes rozpočet každému týmu, ale obvykle se najde někdo, kdo je optimální náhradou.“ řekl Tom deníku Manchester Evening News.


„Věřím, že obdrženou šanci využiji naplno a Scholes nebude mužstvu tolik chybět. Doufám, že se výkonostně posunu dál, hostování ve Wiganu mi velmi pomohlo a já jsem teď připraven hrát za United. Už jsem na toto téma mluvil se Sirem Alexem a náš rozhovor bude pokračovat po skončení ME U-21. Je mi jasné, že Manchester bude v létě nakupovat mnoho hráčů, pravda je totiž taková, že Manchester United je nejlepším týmem na světě a tím pádem se bude zajímat jen o ty nejlepší hráče. Když vyrostete v tomto klubu musí vám být jasné, že to budete mít těžké se zapracováním se do mužstva, ale já jsem připraven pobít se o své místo na hřišti. Je to pro mě výzva a já věřím, že to dokážu. Všichni víme, že manažer upřednostňuje odchovance, takže musíte ukázat všechno, co ve vás je. Po zkušenostech z Wiganu vím, jaké to je hrát v Premier League a teď chci hrát v týmu Sira Alexe Fergusona.“ Zakončil sebevědomý Cleverley


Co myslíte, dokáže to?


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!