Darron Gibson je připraven odejít

  25

  Záložník Manchesteru United Darron Gibson uvedl, že je připraven anglický tým opustit, pokud nebude pravidelně nastupovat.


  Skysports.com tento týden přinesl zprávu, podle které Sunderland usiluje o trojici hráčů Manchesteru United – Wese Browna, Johna O’Shea a Darrona Gibsona. Irský reprezentační záložník Darron Gibson by se přestupu na Stadium of Light nebránil, pokud by mu to mělo v jeho fotbalové kariéře pomoci. Trenér irské fotbalové reprezentace Giovanni Trapattoni už dříve Gibsonovi poradil, aby z Old Trafford odešel. Nyní se odchod 23letého hráče jeví jako reálný.


  „Pokud by se Sunderlandu podařilo získat nás tři, pak by to byl určitě dobrý obchod. Nevadilo by mi, pokud bych odešel. Chci to, co bude pro mne nejlepší. Pokud pro mě bude nejlepší odejít někam, kde budu pravidelně hrát, tak proč ne? Se Sirem Alexem Fergusonem jsem ještě nemluvil, ale pokud mi nezaručí, že budu nastupovat v tolika utkáních, kolik bych v příští sezoně chtěl, potom odejdu. Je mi skoro 24 let. Pokud nezačnu pravidelně hrát, odejdu,“ řekl Darron Gibson.  ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokInformácie ohľadne oficiálneho fanclubu II.
  Ďalší článokPrinesie Ashley Young do United niečo nové?
  Ruud36
  Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!