05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Besiktas začal s United jednat o přestupu Bébého

Turecký fotbalový klub Besiktas na svých webových stránkách potvrdil, že začal jednat s Manchesterem United o možném příchodu záložníka Bébého.


20letý portugalský záložník Bébé přišel do Manchesteru United minulé léto z portugalského klubu Vitoria de Guimaraes. Tento přestup všechny překvapil a zvláště pak přestupová částka, která se měla pohybovat kolem 7 milionů liber. Bébé za Vitorii de Guimaraes neodehrál ani jeden zápas a pár měsíců před přestupem na Old Trafford za něj portugalský klu zaplatil 125,000 liber!


Mladý hráč se ale v první sezoně na Old Trafford vůbec neprosadil a naposledy jsme jej v prvním týmu United mohli vidět v utkání FA Cupu proti Crawley v únoru tohoto roku. Bébé by se nyní mohl stěhovat do Turecka, konkrétně do Besiktase Istanbul. Turecký fotbalový klub na svých oficiálních webových stránkách potvrdil, že začal jednat s Manchesterem United o možném přestupu.


„Začali jsme jednat o přestupu hráče Manchesteru United Manuela Tiaga Diase Correiry „Bébého“,“ stojí v prohlášení tureckého klubu.


Podle turecké zpravodajské agentury Dogan Haber Ajansi (DHA) by se mělo jednat o hostování s případnou opcí na trvalý přestup v hodnotě dvou milionů liber.


Manchester United se pravděpodobně nebude možnému hostování bránit, jelikož by v následujících dnech měl do týmu vítěze Premier League přestoupit záložník Ashley Young z Aston Villy. Bébé by tak měl ještě větší konkurenci. V Besiktasi Istanbul už působí čtyři portugalští hráči a Bébé by tak neměl problém s adaptací v novém klubu.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!