24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Všechny oči na Davida De Gea

Je zde mnoho důvodů, proč by se fanoušci United měli dívat na reprezentaci Anglie do 21 let, která začíná v neděli hrát na evropském šampionátu proti Španělsku.


Tým Stuarta Pierce bude v prvním utkání čelit Španělsku, což je tým, za který chytá David De Gea – jeden z přestupových cílů United. Samozřejmě, že v týmu Anglie figuruje také několik hráčů Red Devils – Chris Smalling, Danny Welbeck a Tom Cleverley.


Ale hlavní pozornost fanoušků United po celém světě bude právě na španělského brankáře De Geu, protože sám Sir Alex Ferguson ho označil za brankáře, kterého by do svého týmu chtěl. Svá slova potvrdil po rozlučkovém utkání s Garym Nevillem a zájem o tohoto brankáře je tedy naprosto reálný.


„Je to mladý brankář – velmi rychlý, ale zároveň umí zachovat klid. Mohl by být vynikající náhradou za Edwina van der Sara.“


De Gea se však stále ještě nerozhodl. Přestože si je dobře vědom zájmu ze strany Manchesteru United, chce se nejdříve soustředit na dalších několik týdnů, protože pro něj je možnost stát se s týmem Španělska mistry Evropy do 21 let.


„Rozhodnu se, až skončí mistrovství Evropy a věci se celkově uklidní. Zatím nic říct nemohu,“ pověděl médiím. „Já nevím, jaké brankáře má Sir Alex rád. Jsem prostě normální brankář a snažím se být co nejlepší. Být brankářem v Atleticu je úplně něco jiného než být brankářem v United a já si nejsem zcela jistý, co přesně Ferguson hledá.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!