Sunderland usiluje o trojici hráčů Manchesteru United

  47

  Podle zpravodajské webové stránky Skysports.com učinil Sunderland nabídku za tři hráče Manchesteru United – Wese Browna, Johna O’Shea a Darrona Gibsona.


  Během několika následujících dní by měl být zkompletován přestup anglického záložníka Jordana Hendersona ze Sunderlandu do Liverpoolu za 20 milionů liber. Sunderland tak bude mít finanční prostředky na posílení kádru a podle nejnovějších informací si vyhlédl hned trojici hráčů z Manchesteru United.


  Konkrétně se jedná o obránce Wese Browna s Johnem O’Shea a záložníka Darrona Gibsona. Anglický klub za ně nabízí údajně 12 milionů liber. Manchester United pravděpodobně bude ochoten všechny zmíněné hráče uvolnit. Pak by teoreticky záleželo pouze na samotných hráčích, zdali by chtěli do týmu Black Cats přestoupit.


  Obránce Wes Brown v poslední sezoně nedostával tolik herních příležitostí jako v předešlých sezonách. V sezoně 2010/2011 odehrál pouze sedm ligových utkání.


  Irský univerzál John O’Shea sice nastupoval častěji v základní sestavě než jeho spoluhráč Wes Brown, ale dá se očekávat, že na pravém kraji obrany v následujících letech budou dostávat příležitost spíše brazilští mladíci Rafael a Fábio. O’Shea v minulém ročníku odehrál celkem 20 ligových zápasů.


  Pravděpodobně nejméně bolestivým by byl odchod irského záložníka Darrona Gibsona. Tomu řada fanoušků Manchesteru United nemůže přijít na jméno. Gibson v minulé sezoně odehrál celkem 12 ligových zápasů, ale svými výkony určitě nepřesvědčil.  ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokPhil Jones blízko přestupu na Old Trafford
  Ďalší článokPrestupové špekulácie: 08.06.2011
  Ruud36
  Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!