01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Agent: Luka Modrič zůstane v Tottenhamu

Agent záložníka Luky Modriče trvá na tom, že jeho svěřenec nepřestoupí do Manchesteru United, jelikož jej předseda londýnského klubu Daniel Levy nepustí.


Chorvatský reprezentační záložník je v posledních týdnech často spojován s přestupem do Manchesteru United, kde by měl nahradit Paula Scholese, který se rozhodl ukončit profesionální fotbalovou kariéru. Hráčův agent Mario Mamič pochybuje o tom, že by bývalý hráč Dinama Záhřeb přestoupil na Old Trafford. 25letý tvůrce hry má v Londýně smlouvu do roku 2016 a klub jej nebude chtít prodat za žádnou cenu.


„Luka nepůjde do Manchesteru United a zůstane v Tottenhamu. Znám prezidenta Daniela Levyho a vím, že jej nenechá odejít,“ řekl Mamič pro chorvatský deník Jutarnji List.


V médiích se spekulovalo o tom, že by Luka Modrič mohl odejít na Old Trafford za cenu pohybující se kolem 20 milionů liber. Podle Mamiče je ale tato cena směšná.


„Slyšel jsem, že někdo údajně za Luku nabídl 20 milionů liber, ale to je šílené. Když mluvíme o Modričovi, tak tato suma by stačila pouze na balíček arašídů.“


S možným přestupem do Manchesteru United je také spojováno jméno francouzského záložníka Samira Nasriho. Ten se nechal slyšet, že by se přestupu k vítězi Premier League nebránil. Podle nejnovějších vyjádření ale samotný Nasri tyto spekulace mírní.


„Jen chci říct, abyste neposlouchali noviny a spekulace. Pokud se něco stane, dám vám vědět,“ uvedl záložník na svém Twitteru.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!