Agent: Luka Modrič zůstane v Tottenhamu

  42

  Agent záložníka Luky Modriče trvá na tom, že jeho svěřenec nepřestoupí do Manchesteru United, jelikož jej předseda londýnského klubu Daniel Levy nepustí.


  Chorvatský reprezentační záložník je v posledních týdnech často spojován s přestupem do Manchesteru United, kde by měl nahradit Paula Scholese, který se rozhodl ukončit profesionální fotbalovou kariéru. Hráčův agent Mario Mamič pochybuje o tom, že by bývalý hráč Dinama Záhřeb přestoupil na Old Trafford. 25letý tvůrce hry má v Londýně smlouvu do roku 2016 a klub jej nebude chtít prodat za žádnou cenu.


  „Luka nepůjde do Manchesteru United a zůstane v Tottenhamu. Znám prezidenta Daniela Levyho a vím, že jej nenechá odejít,“ řekl Mamič pro chorvatský deník Jutarnji List.


  V médiích se spekulovalo o tom, že by Luka Modrič mohl odejít na Old Trafford za cenu pohybující se kolem 20 milionů liber. Podle Mamiče je ale tato cena směšná.


  „Slyšel jsem, že někdo údajně za Luku nabídl 20 milionů liber, ale to je šílené. Když mluvíme o Modričovi, tak tato suma by stačila pouze na balíček arašídů.“


  S možným přestupem do Manchesteru United je také spojováno jméno francouzského záložníka Samira Nasriho. Ten se nechal slyšet, že by se přestupu k vítězi Premier League nebránil. Podle nejnovějších vyjádření ale samotný Nasri tyto spekulace mírní.


  „Jen chci říct, abyste neposlouchali noviny a spekulace. Pokud se něco stane, dám vám vědět,“ uvedl záložník na svém Twitteru.  ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokFerdinand by rád Privítal Samira Nasriho
  Ďalší článokKagawa by United neodmietol
  Ruud36
  Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!