24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Dimitar Berbatov se těší na turné do USA

Útočník Manchesteru United Dimitar Berbatov si momentálně užívá po náročné sezoně volno, ale už se těší na předsezonní turné v USA, kterého se hráči United zúčastní příští měsíc.


Bulharský útočník pomohl Manchesteru United k rekordnímu 19. ligovému titulu a spolu s útočníkem Manchesteru City Carlosem Tévezem se stal nejlepším střelcem Premier League. Podle spekulací z posledních dní má Dimitar Berbatov z Old Trafford odejít. Sám hráč ale uvedl, že chce zůstat v anglickém klubu a poprat se o místo v základní sestavě Rudých ďáblů. Berbatov už navíc vyhlíží předsezonní turné po USA, na které se už moc těší.


„Na turné se už moc těším. Minulý rok jsem si to v Americe opravdu užíval. Každý na nás byl velmi příjemný a přátelský, města jsou navíc velmi zajímavá. Tento rok navštívíme jiná města a potkáme nové lidi, což je dobré. Musím přiznat, že několik hráčů včetně mě doufalo, že se do Ameriky tento rok vrátíme. Všichni se už moc těšíme,“ řekl Dimitar Berbatov pro ManUtd.com.


Hráči Manchesteru United stráví v Americe na turné celkem tři týdny, během kterých se představí fanouškům United v Bostonu, Seattlu, Chicagu, New Jersey a Washingtonu. Podle Dimitara Berbatova tak budou mít jeho spoluhráči šanci blíže poznat zemi, která se bulharskému útočníkovi líbí.


„Na Americe zbožňuju spoustu věcí, včetně filmů. Byla zde natočena spousta skvělých filmů. V televizi hodně sleduji také NFL. Nemám sice oblíbený tým, ale Superbowl si nikdy nenechám ujít. Párkrát jsem byl v Miami a velmi se mi tam líbilo. Až ukončím fotbalovou kariéru, tak se pravděpodobně vrátím do Ameriky, abych ji prozkoumal detailněji.“


„Předsezonní turné není o tom, aby se tým stmelil. Všichni se tady dobře známe a jsme si velmi blízcí. Je to spíš o tom, abychom nabrali fyzickou kondici a připravili se tak na start nové sezony. Na první soutěžní zápas tak budeme dobře připraveni. Pokud se příprava opravdu povede, potom z toho budete těžit.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!