Evra sa teší na americké turné

  16

  Francúzsky bek červených diablov Patrice Evra sa veľmi teší na predsezónnu prípravu hráčov United, ktorú budú mať v rámci amerického turné.


  Patrice priznal, že sa nevie dočkať tohto amerického turné a veľmi teší na toto dobrodružstvo. Manchester United sa stretne v rámci predprípravných zápasov s výberom MLS all-stars, New England Revolution, Seattle Sounders, Chicago Fire a v poslednom určite veľmi zaujímavom zápase s Barcelonou. Patrice si chce tieto necelé tri týždne v USA podľa svojích slov nadovšetko vychutnať, lebo tu vládne obrovská priazeň amerických fanúšikov Manchestru United, ktorí majú v USA silnú záklaňu.


  „Veľmi sa teším na americké turné. Navštívime krásne americké mestá a ešte teraz si spomínam na slová mojich spoluhráčov a ich krásne zážitky z minuloročného turné v USA. Naozaj sa veľmi teším, lebo chlapci rozrápavali o neskutočnej fanúšikovskej podpore počas celého ich turné,“ povedal Evra.


  „Vôbec ma to neprekvapuje, pretože naši fanúšikovia sú neuveriteľní nech hráme kdekoľvek na svete. Môžem ísť aj na koniec našej Zeme a aj tam uvidím fanúšika Manchestru United. Bude skvelé stretnúť sa s našimi fanúšikmi v lete a dúfam, že im predvedieme výbornú show,“ dodal Patrice.


  Manažér červených diablov Sir Alex Ferguson verí, že predprípravné zápasy v rámci amerického turné pomôžu jeho hráčom nabrať dostatočnú zápasovú prax a pripravenosť na úvod novej sezóny Barclays Premier League season 2011/2012.


  „Náš tím si čas strávený v USA vždy užil. Sú tam fantastickí fanúšikovia, ktorí sa môžu tešiť na celý náš tím, okrem Antonia a Chicharita, ktorí budú mať reprezentačné povinnosti, takže budú potrebovať viac odpočinku,“ povedal boss.


  USA Tour 2011 Fixtures:

   

  13 July: New England Revolution
  Gillette Stadium, Boston

   

  20 July: Seattle Sounders
  Qwest Field, Seattle

   

  23 July: Chicago Fire

  Soldier Field, Chicago

   

  27 July: MLS All-Stars
  Red Bull Arena, New Jersey

   

  30 July: Barcelona
  FedExField, Washington DC  ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokDiabol odchádza, nech žije diabol!
  Ďalší článokJohn Terry: „S Riom nemáme žiadne spory“
  Marky
  United registrujem od roku 1998 a medzi mojich najobľúbenejších hráčov patrí zlatá generácia z Class of 92 na čele s legendárnym Sirom Alexom Fergusonom, na ktorej som od detstva ešte ako mladý futbalista vyrastal. Ďalej to bol Wayne Rooney, Rio Ferdinand, Nemanja Vidič, či Patrice Evra. United obdivujem kvôli histórii, legendám a tradíciám. Fanúšikovskej činnosti spojenej s vedením fanstránky, organizáciou zrazov a výjazdov na futbal do Anglicka sa venujem približne od roku 2007. Mojou najväčšou výzvou je spájať komunitu českých a slovenských fanúšikov Manchestru United.


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!