06/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Evra sa teší na americké turné

Francúzsky bek červených diablov Patrice Evra sa veľmi teší na predsezónnu prípravu hráčov United, ktorú budú mať v rámci amerického turné.


Patrice priznal, že sa nevie dočkať tohto amerického turné a veľmi teší na toto dobrodružstvo. Manchester United sa stretne v rámci predprípravných zápasov s výberom MLS all-stars, New England Revolution, Seattle Sounders, Chicago Fire a v poslednom určite veľmi zaujímavom zápase s Barcelonou. Patrice si chce tieto necelé tri týždne v USA podľa svojích slov nadovšetko vychutnať, lebo tu vládne obrovská priazeň amerických fanúšikov Manchestru United, ktorí majú v USA silnú záklaňu.


„Veľmi sa teším na americké turné. Navštívime krásne americké mestá a ešte teraz si spomínam na slová mojich spoluhráčov a ich krásne zážitky z minuloročného turné v USA. Naozaj sa veľmi teším, lebo chlapci rozrápavali o neskutočnej fanúšikovskej podpore počas celého ich turné,“ povedal Evra.


„Vôbec ma to neprekvapuje, pretože naši fanúšikovia sú neuveriteľní nech hráme kdekoľvek na svete. Môžem ísť aj na koniec našej Zeme a aj tam uvidím fanúšika Manchestru United. Bude skvelé stretnúť sa s našimi fanúšikmi v lete a dúfam, že im predvedieme výbornú show,“ dodal Patrice.


Manažér červených diablov Sir Alex Ferguson verí, že predprípravné zápasy v rámci amerického turné pomôžu jeho hráčom nabrať dostatočnú zápasovú prax a pripravenosť na úvod novej sezóny Barclays Premier League season 2011/2012.


„Náš tím si čas strávený v USA vždy užil. Sú tam fantastickí fanúšikovia, ktorí sa môžu tešiť na celý náš tím, okrem Antonia a Chicharita, ktorí budú mať reprezentačné povinnosti, takže budú potrebovať viac odpočinku,“ povedal boss.


USA Tour 2011 Fixtures:

 

13 July: New England Revolution
Gillette Stadium, Boston

 

20 July: Seattle Sounders
Qwest Field, Seattle

 

23 July: Chicago Fire

Soldier Field, Chicago

 

27 July: MLS All-Stars
Red Bull Arena, New Jersey

 

30 July: Barcelona
FedExField, Washington DC


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!