05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Mediálny Servis Devilpage: 02.06.2011

Mediálny servis DevilPage, alebo ak chcete United Breaking News Vám prináša rýchly prehľad všetkých aktuálnych správ a udalostí z Old Trafford.


Rooney dôveruje mladým hráčom United


Anglický útočník verí, že manažér Sir Alex Ferguson zabezpečí kvality Manchestru United na nasledujúce roky. „Verím, že manažér úspešne prebuduje náš káder a doplní ho tými správnymi hráčmi. Do nášho tímu priviedol talentovaných hráčov ako Javier Hernandez, či Chris Smalling. Máme tu Rafaela, Fabia, alebo Darrona Gibsona. Všetci títo mladí hráči majú potrebný potenciál na to, aby hrali za Manchester United. Myslím si, že manažér vychová minimálne šesť, či sedem hráčom, ktorých zapracuje do nášho tímu. Som si istý, že sa mu to podarí,“ povedal Rooney.


Paul Scholes: „Manchester United bude stále vyhrávať trofeje“


Legendárny ryšavý záložník, ktorý ukončil svoju bohatú hráčsku kariéru verí súčastnému tímu červených diablov a je presvedčený, že klub z Old Trafford bude vyhrávať trofeje aj bez jeho prítomnosti. „Viem, že tento tím bude pod Sirom Alexom Fergusonom vyhrávať ešte mnohé trofeje. Som rád, že som mohol byť súčasťou tohto tímu aj pri zisku 19. majstrovského titulu, ale tento klub bude vyhrávať trofeje aj bezomňa. V tíme je veľa kvalitných hráčov, ktorí budú pre United vyhrávať zápasy. Vyrastá tu veľa mladých, talentovaných hráčov, ktorí majú obrovský hlad po úspechoch, takže Manchester United má pred sebou skvelú budúcnosť,“ prehlásil Paul Scholes.


David Gill dostal úlohu dohodnúť prestup Luka Modrica!


Podľa niektorých zdrojov dostal výkonný riaditeľ červených diablov David Gill od manažéra Sira Alexa Fergusona dôležitú úlohu – má dohodnúť prestup chorvátskeho záložníka Luka Modrica z Tottenhamu Spurs. Manažér diablov chce Paula Scholesa nahradiť chorvátskym záložníkom aj keď manažér Spurs Harry Redknapp vyhlásil, že svoje opory v žiadnom prípade predávať nechce. Celá situácia sa zmenila, pretože samotný hráč letný odchod z Tottenhamu pripustil. Celý transfer by mal stáť približne 25 miliónov libier.


„Keď príde ponuka, ktorá bude pre mňa aj Tottenham zaujímavá, tak môj prestup môže byť reálny. V tejto sezóne som si zahral zápasy Ligy majstrov a bola to pre mňa osobne veľká skúsenosť. Veľmi rád by som si v tejto súťaži opäť zahral,“ priznal Modric.


Manchester United rokoval v Londýne s Atleticom Madrid


Vedenie červených diablov rokovalo o posledných detailoch letného prestupu španielskeho brankára Davida de Geu z Atletica Madrid. Podľa niektorých zdrojov sa hráčov agent Miguel Angel Gil Marín stretol s predstaviteľmi United posledný víkend v Londýne, aby dohodli oficiálne podmienky hráčovho prestupu na Old Trafford. Síce sa v médiach posledné dni objavila správa, že vedenie Atletica Madrid sa za každú cenu snaží svoj brankársky talent v Madride udržať, samotný Gil Marin si je prestupom De Geu na Old Trafford zaručene istý. David de Gea totiž po rozhovore so svojou matkou odmietol nový lukreatívny kontrakt, ktorý mu vedenie Atletica Madrid ponúkalo.


Obranca Barcelony Dani Alves pochválil hráčov Manchestru United


Brazílsky obranca Dani Alves pochválil hráčov Manchestru United za predvedený výkon vo finále Ligy majstrov v ktorom Barcelona porazila United 3:1. Brazílsky reprezentant ocenil spôsob, akým hráči červených diablov prijali túto finálovú prehru a preukázali svoj rešpekt hráčom katalánskeho klubu.


„Hráči Manchestru United predviedli dobrý výkon. Bojovali do posledných minút zápasu, ale my sme to nakoniec úspešne zvládli. Všetci hráči a všetky kluby by si mali brať príklad od hráčov Manchestru United. Sú to neskutoční gentlemani a také vzorné športové správanie aké nám po zápase ukázali som ešte nikdy nevidel. Nikdy na to nezabudnem,“ vyzdvihol správanie hráčov červených diablov Dani Alves.


Iker Casillas: „Real Madrid by vo finále Manchester United určite porazil“


Trocha odlišný názor na hráčov červených dialov mal kapitán Realu Madrid Iker Casillas, ktorý znehodnotil kvality Manchestru United. Podľa Ikera predviedol Real Madrid v zápasoch proti Barcelone oveľa lepší výkon ako Manchester United.


„Myslím si, že semifinále medzi Realom a Barcelonou bolo samotným finále Ligy majstrov. Stretli sa v ňom dva najlepšie tímy v Európe a dva najlepšie kluby zo Španielska. To poukazuje na momentálnu silu a dominanciu španielskeho futbalu. Keď som videl zápas Barcelony proti Manchestru United, tak som si bol na 100% istý, že Real by vo finále Manchester United určite porazil,“ zakončil sebavedomý Iker Casillas, ktorý asi zabudol na veľmi dôležitý fakt, že za posledné tri roky okrem španielskeho pohára, ktorý v tejto sezóne po šiestich rokoch vyhrali (aj to vďaka jedinému gólu bývalého hráča Manchestru United – Cristiana Ronalda) inak nič nevyhrali!


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!