Michael Owen svou smlouvu o jeden rok prodloužil

  51

  Anglický útočník Michael Owen se rozhodl prodloužit svou smlouvu v Manchesteru United o další rok. Na Old Trafford to pro něho bude již třetí sezóna v dresu Red Devils.


  Před závěrem letošního ročníku se spekulovalo nad odchody některých hráčů, u kterých nebylo jisté, zda prodlouží svůj pobyt v týmu Rudých ďáblů. Mezi tyto hráče patřil i Michael Owen. Dnes už víme, že Owen zůstane.


  Zkušený 31-letý forvard, který v dresu United pro zatím nastřílel 14 gólů ve 47 utkáních, když napřídklad v nastaveném čase rozhodl památné derby s Manchesterem City (4:3) nebo se blýskl hattrickem do sítě Wolfsburgu v Lize mistrů (1:3), se rozhodl, že si svůj pobyt na Old Trafford prodlouží ještě o jednu sezónu. Dnes došlo k podpisu smlouvy a United tak budou moci využívat jeho služeb i v následujícím ročníku.


  Sir Alex Ferguson k této události uvedl: „ Michael už nám ukázal, že patří mezi špičkové světové fotbalisty. Z tohoto pohledu je poněkud nešťastné, že nedostával více příležitostí hrát, jelikož zůstal ve stínu formy Chicharita a Rooneyho, jejichž spolupráce je neocenitelná. Já osobně jsem však potěšen, že u nás Michael zůstane i v dalším ročníku. V nové sezóně se pokusíme najít a zajistit mu více herních příležitostí.“ řekl manažer Red Devils.


  Michael Owen dodal: „Jsem rád, že jsme se s Manchesterem dohodli na prodloužení mé smlouvy. Hrát po boku tolika skvělých hráčů a pod vedením výjimečného manažera, je skutečně inspirující. Už se nemůžu dočkat, začátku nové sezóny.“ řekl po podpisu nové smlouvy anglický útočník.

  ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokHappy Birthday Chicharito!
  Ďalší článokDimitar Berbatov: „Chci zůstat na Old Trafford“
  Kuba (Marenka MU)
  Pracuji jako dělník ve výrobě a bydlím v Žamberku. K United mě přivedla FIFA 2001, a také David Beckham. Po jeho odchodu, jsem zažil rozčarování a o to více se možná paradoxně začal zajímat o United. Začalo to výchovou Class 92‘, Cantona, Treble 1999, Solskjaer, Giggs, Scholes, Neville, již zmíněný Becks, Keane, poté příchody Rooneyho a Ronalda a nová generace v čele s Vidičem, Ferdinandem, Evrou, Ji-Sungem, van der Sarem, Berbatovem, De Geou, Carrickem, ti všichni se stali společně s dalšími legendami symboly Manchesteru United. To vše patří ke zlaté historii posledního čtvrtstoletí. Když půjdeme ještě dál rok 1968, Law Best, Charlton, Mnichov 1958. Potemnělá, přesto však pestrá a v celku především mnoha úspěchy ověnčená je historie United. A pak je tu ona magická energie, jenž kterou ještě umocnil Sira Alex Ferguson. Muž, ke kterému s úctou vzhlížím nejen jako k manažerovi našeho klubu, ale i jako ke člověku. Geniální manažer zapálený pro fotbal, kterému odevzdával vše. Charakter, autorita a persona, jenž dostala Manchester United na absolutní vrchol všech klubů světa. Lídři, týmový duch, Fergie time, rivalita s Liverpoolem, Man City, zápasy s Arsenalem, Chelsea, u které můžu rovnou navázat i na památné finále v Moskvě 2008. Tenhle klub jsem si postupně zamiloval natolik, že jsem se začal věnovat i redaktořině, což bylo někdy v roce 2007. Pohlcen vášní k tomu slavnému velkoklubu jsem si uvědomil, že nic jiného už hledat nechci. A Old Trafford? Magické místo. Divadlo snů prostě musíte zažít na vlastní kůži. Kdo jste ještě nebyli, neváhejte a jeďte se určitě podívat!


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!