28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Michael Owen svou smlouvu o jeden rok prodloužil

Anglický útočník Michael Owen se rozhodl prodloužit svou smlouvu v Manchesteru United o další rok. Na Old Trafford to pro něho bude již třetí sezóna v dresu Red Devils.


Před závěrem letošního ročníku se spekulovalo nad odchody některých hráčů, u kterých nebylo jisté, zda prodlouží svůj pobyt v týmu Rudých ďáblů. Mezi tyto hráče patřil i Michael Owen. Dnes už víme, že Owen zůstane.


Zkušený 31-letý forvard, který v dresu United pro zatím nastřílel 14 gólů ve 47 utkáních, když napřídklad v nastaveném čase rozhodl památné derby s Manchesterem City (4:3) nebo se blýskl hattrickem do sítě Wolfsburgu v Lize mistrů (1:3), se rozhodl, že si svůj pobyt na Old Trafford prodlouží ještě o jednu sezónu. Dnes došlo k podpisu smlouvy a United tak budou moci využívat jeho služeb i v následujícím ročníku.


Sir Alex Ferguson k této události uvedl: „ Michael už nám ukázal, že patří mezi špičkové světové fotbalisty. Z tohoto pohledu je poněkud nešťastné, že nedostával více příležitostí hrát, jelikož zůstal ve stínu formy Chicharita a Rooneyho, jejichž spolupráce je neocenitelná. Já osobně jsem však potěšen, že u nás Michael zůstane i v dalším ročníku. V nové sezóně se pokusíme najít a zajistit mu více herních příležitostí.“ řekl manažer Red Devils.


Michael Owen dodal: „Jsem rád, že jsme se s Manchesterem dohodli na prodloužení mé smlouvy. Hrát po boku tolika skvělých hráčů a pod vedením výjimečného manažera, je skutečně inspirující. Už se nemůžu dočkat, začátku nové sezóny.“ řekl po podpisu nové smlouvy anglický útočník.
Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!