Dimitar Berbatov: „Chci zůstat na Old Trafford“

  69

  Útočník Dimitar Berbatov chce zůstat v Manchesteru United a to i přesto, že nebyl nominován k utkání finále Ligy mistrů proti Barceloně, což jej velmi zklamalo.


  Bulharský útočník sice zakončil sezonu jako nejlepší ligový střelec, ale k utkání finále Ligy mistrů proti španělské Barceloně se nedostal ani na lavičku náhradníků. Místo něj dostal přednost Michael Owen a bývalý bulharský fotbalový reprezentant utkání ve Wembley sledoval pouze ze šatny svých spoluhráčů.


  Nepřítomnost Dimitara Berbatova v utkání proti Barceloně vyvolala řadu spekulací, podle kterých by mohl útočník odejít do jiného klubu. Nejvíce se mluvilo o Tottenhamu, Newcastelu a Dortmundu.


  30letý útočník vysvětlil, proč utkání sledoval pouze ze šatny, a také dodává, že chce zůstat na Old Trafford.


  „Zůstanu. Budu s týmem bojovat o 20. titul. Pokud bych všechno bral na lehkou váhu tak bych nebyl tam, kde jsem. V Manchesteru United bude 4. července všechno začínat od nuly. Budou ještě další finále a budeme bojovat o další trofeje. Je třeba posunout se dopředu. Když si procházíte těžkými časy, neměli byste odejít. Pravdou je, že jsem finále Ligy mistrů sledoval v televizi v kabině. Byl jsem opravdu zklamaný. Styděl jsem se za to, že nejsem součástí týmu, a nechtěl jsem, aby mě lidé viděli, jak moc jsem smutný,“ řekl Dimitar Berbatov pro bulharskou televizi.  ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokMichael Owen svou smlouvu o jeden rok prodloužil
  Ďalší článokWazza: „Messi by sa v Premier League len ťažko presadil“
  Ruud36
  Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!