Fotogalerie: Manchester United Parade

  33

  Fanoušci Manchesteru United dnes dopoledne mohli v ulicích Manchesteru sledovat slavnostní projížďku fotbalistů United s trofejí pro vítěze Premier League. Zde najdete několik fotografií.


  I přes deštivé počasí se do ulic Manchesteru dostavily tisíce fanoušků anglického klubu, aby mohli sledovat hráče Manchesteru United a realizační tým v otevřeném autobuse.


  Ten vyjel v 11:00 našeho času od Manchester Cathedral a pokračoval přes Stretford Mall a Chester Road až k fotbalovému stadionu Old Trafford. Celá trasa byla dlouhá zhruba sedm kilometrů. V otevřeném autobuse s číslem 19 cestovali jak hráči Manchesteru United, tak realizační tým, výkonný ředitel klubu David Gill a legenda anglického klubu Sir Bobby Charlton.


  Hráči Manchesteru United takto ukázali fanouškům United ligovou trofej poprvé od roku 1999.


   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

     ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokFotografie hráčů United, jejich drahých poloviček a dětí
  Ďalší článokFerguson: „Musíme více trénovat mladé hráče“
  Ruud36
  Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!