Dimitar Berbatov je spoludržitelem Zlaté kopačky

  8

  Útočník Dimitar Berbatov nedávno pozvedl trofej pro vítěze anglické ligy. Nyní má v rukou další trofej, tentokrát Zlatou kopačku pro nejlepšího střelce Premier League.


  Bývalý reprezentační útočník Bulharska v sezoně nastřílel celkem 20 ligových branek a o Zlatou kopačku se dělí s argentinským útočníkem Manchesteru City Carlosem Tévezem, který nastřílel stejný počet branek. Berbatov v ligové sezoně nastřílel celkem tři hattricky, včetně pětibrankovému přídělu Blackburnu Rovers. Cena tak je určitě ve správných rukou.


  „Z osobního hlediska jsem s touto cenou velmi spokojen. Stát se nejlepším střelcem v nejlepší ligové soutěži na světě je velká pocta a jsem na to velmi hrdý. Rád střílím branky a rád bavím diváky. To se mi snad v této sezoně podařilo,“ řekl Dimitar Berbatov pro ManUtd.com.


  „Nejdůležitější je ale fakt, že mé branky pomohly týmu k zisku ligového titulu. V této sezoně jsme se zapsali do historie, když jsme získali rekordní 19. ligový titul. Pro všechny je tento úspěch obrovsky cenným. Individuální ceny jsou příjemné, ale neznamenají nic, když nezískáte trofeje. Chtěl bych poděkovat fanouškům United, kteří mě podporovali, a samozřejmě také svým spoluhráčům, kteří mi pomohli ke vstřelení branek.“


   

  [youtube DHN23Jpzux4]  ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokLegendy United: Allenby Chilton
  Ďalší článokFinále Champions League 2011: Odpovede na niektoré otázky
  Ruud36
  Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!