De Gea se o své budoucnosti rozhodne až po ME do 21 let

  30

  Podle právníka španělského brankáře Davida De Gey se hráčova budoucnost bude řešit až po skončení ME do 21 let.


  Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson v úterý prozradil, že vítěz Premier League usiluje o španělského brankáře Davida De Geu z Atletica Madrid, který by se tak měl stát nástupcem končícího Edwina Van der Sara. Podle skotského bosse je vše na dobré cestě, aby byl přestup zpečetěn, ale právník španělského brankáře uvádí pravý opak.


  David De Gea se chce nyní soustředit na fotbalové ME do 21 let, které se bude hrát v Dánsku. Až poté se bude řešit další budoucnost talentovaného brankáře.


  „V médiích se objevily různé články, že David De Gea z Atletico Madrid podepsal smlouvu s Manchesterem United. Tímto vás musím ujistit, že tyto informace nejsou pravdivé. Žádná dohoda není podepsána. De Gea nebude uvažovat o prodloužení kontraktu ani o dalších nabídkách až do doby, kdy dokončí své závazky v reprezentačním týmu do 21 let, což bude 30. června,“ řekl právník Davida De Gey pro španělskou tiskovou agenturu EFE.



  ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokFergie, podepiš ho!
  Ďalší článokLegendy United: Allenby Chilton
  Ruud36
  Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!