Potvrzeno: David De Gea přestoupí do Manchesteru United!

  75

  Sir Alex Ferguson potvrdil, že Manchester United v létě získá španělského brankáře Davida De Geu z Atletica Madrid.


  Manchester United několik měsíců sháněl náhradu za holandského brankáře Edwina Van der Sara, který po sobotním utkání finále Ligy mistrů proti Barceloně ukončí profesionální kariéru.


  Španělský brankář David De Gea byl s možným přestupem na Old Trafford hodně spojován, stejně tak jako Manuel Neuer ze Schalke nebo Maarten Stekelenburg z Ajaxu Amsterdam. United si nakonec vybrali mladého De Geu. Oba kluby se dnes dohodly na přestupu a Atletico Madrid by mělo za brankáře inkasovat 18,3 milionů liber + bonusy.


  Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson se domnívá, že 20letý fotbalový brankář bude skvělou náhradou za odcházejícího Van der Sara.


  „Pracovali jsme na tom nějakou dobu a dospěli jsme k závěru, že on je tím, koho bychom měli získat. Je to mladý brankář, velmi rychlý a má dobré fyzické předpoklady. Je vynikající náhradou za Edwina Van der Sara. Hledali jsme někoho, kdo by měl stejné kvality. Mezi Edwinovy přednosti patřil jeho klid a organizační schopnosti. David De Gea je v tomto ohledu velmi podobný,“ řekl Sir Alex Ferguson pro Sky Sports News.  ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokMediálny Servis Devilpage: 25.05.2011
  Ďalší článokGary Neville se rozloučil s Manchesterem United
  Ruud36
  Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!