25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Michael Owen: „Chci zůstat na Old Trafford“

Útočník Michael Owen chce zůstat na Old Trafford i v další sezoně a o své budoucnosti v klubu bude mluvit se Sirem Alexem Fergusonem po finále LM.


31letý anglický útočník o víkendu oslavil s Manchesterem United svůj první ligový titul v kariéře a anglickému týmu za rekordním 19. ligovým titulem pomohl 11 odehranými zápasy. Na Old Trafford strávil Owen poslední dva roky a nyní bude záležet na Siru Alexu Fergusonovi, jestli mu nabídne prodloužení smlouvy.


Owen bude muset bojovat i o místo na lavičce náhradníků pro sobotní finále Ligy mistrů. Po sezoně se navíc do United vrátí útočníci Danny Welbeck, Federico Macheda nebo Mame Biram Diouf a Owen by tak měl opět o něco větší konkurenci. Sám hráč uvedl, že po finále s Barcelonou bude s manažerem Rudých ďáblů mluvit o svém dalším působení.


„Chci zůstat v Manchesteru United, protože to je fantastický klub. Během následujícího týdne až dvou budu mluvit s manažerem. Čeká nás důležitý zápas a tak nemá smysl o budoucnosti hovořit v tuto chvíli, ale po sezoně si určitě promluvíme,“ řekl Michael Owen.


Michael Owen v dresu Manchesteru United odehrál celkem 47 zápasů, ve kterých vstřelil 13 branek, většinou jako střídající hráč. I přesto si hráč své působení na Old Trafford užívá.


„V týmu, který není na tak vysoké úrovni jako Manchesteru United, můžete sice hrát pravidelně, ale přesto můžete jít s výkonností dolů. Záleží, z jakého úhlu pohledu se na to podíváte. I když jsem tento rok toho neodehrál tolik, kolik bych si představoval, se cítím součástí týmů a užívám si to. Odehrál jsem 11 utkání v Premier League, získal jsem medaili a užil jsem si každou minutu.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!