18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Evra: Zažeňme vzpomínky na Řím

Patrice Evra trvá na tom, že on i celý Manchester United jsou odhodláni zvítězit v sobotním finálovém utkání LM ve Wembley. Pomoci by k tomu měly podle Patrice také vzpomínky, které hráči mají na Řím 2009. Podobnou lítost a zklamání totiž nechtějí on ani ostatní hráči znovu během pouhých dvou let zažít.

Porážka 2:0 z římského finále zanechala v Patricovi bolestné vzpomínky, nicméně znamenala také důležitou zkušenost, na jejímž základě se nyní tým kolem Alexe Fergusona cítí mnohem lépe připravený a odhodlaný vrátit Barceloně porážku i s úroky.


„Na zápas se nesmírně těším, nicméně dopředu říkám, že nechci, aby se opakovala frustrace z před dvou let.“


„Chci, abychom všem svým fanouškům a celému fotbalovému světu ukázali, co to je hrát proti  Manchesteru United.“


„Respektuji Barcelonu a jsem si dobře vědom její síly, kterou nám koneckonců ukázala i v Římě. Celou letní dovolenou po zpackaném finále jsem přemýšlel o tom, proč jsme k sakru nehráli jako Manchester United. Proč jsme neukázali to nejlepší?“


„Dobře si pamatuji, jak jsme prvních deset minut hře dominovali, ale ve chvíli, kdy jsme dostali první gól, sesypali jsme se jako domeček z karet.“


„Rok 2009 znamenal na evropské scéně velkou frustraci a já teď nechci, aby se podobná zkušenost opakovala,“ uzavřel optimisticky a bojovně naladěný francouzský obránce ve službách Manchesteru United.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!