30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Beckham favorizuje United ve finále LM

Bývalý záložník Red Devils David Beckham věří, že jestli existuje někdo, kdo dokáže porazit Barcelonu, je to právě Manchesteru United, a bude svému bývalému týmu ve finále Ligy mistrů fandit.


Beckham se vrátil na Old Trafford v úterý večer, aby společně s několika hráči ze slavného roku 1992 podpořil svého velkého kamaráda Garyho Nevilla, který se loučil se svou fotbalovou kariérou.


Záložník řekl, že je skvělé být zpět v Manchesteru a znovu se vidět se starými přáteli, a doufá, že se jim v sobotu ve Wembley podaří zvednout nad hlavu trofej pro vítěze Ligy mistrů.


„United budou hrát proti jednomu z nejlepších klubů na světě, ale tento klub je zase tím největším na světě. Jestli někdo dokáže porazit Barcelonu i s jejím skvělým týmem, je to právě Sir Alex Ferguson a Manchester United,“ řekl Beckham pro MUTV.


„Vím, jak vynikajícím klubem Barcelona je, a také jak skvělý fotbal předvádějí, ale United jsou špičkovým týmem.“


„Bude to vynikající utkání. Doufejme, že ho United dokážou vyhrát.“


Beckham hovořil také o jeho setkání s bývalými týmovými spoluhráči: „Bylo to skvělé. Nehrál jsem společně s nimi na hřišti téměř 10 let.“


„Pro mě bylo krásné zahrát si znovu na tomto hřišti pod Sirem Alexem Fergusonem.“


„Rozlučkové utkání bylo celé o Garym. Dostalo se mu úžasného rozloučení od fanoušků, ale my všichni jsme věděli už dávno předtím, jak moc ho všichni zbožňují a jak moc pro klub znamená. Gary bude navždy součástí tohoto klubu.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!