24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Sir Alex Ferguson před zápasem s Barcelonou

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson už přemýšlí o sestavě na sobotní finále Ligy mistrů proti Barceloně a ví, že několik hráčů bude muset zklamat.


Manchester United čeká poslední zápas v této sezoně, když v sobotu nastoupí ve Wembley ve finále Ligy mistrů proti španělské Barceloně. United budou mít k dispozici kompletní kádr, nikdo není zraněný, nikdo nemá karetní trest. Sir Alex Ferguson tak bude mít velmi těžkou práci v podobě sestavení základní sestavy, ale také se sestavením lavičky náhradníků.


„Není to jednoduché, protože tohle má co do činění také s lidskou stránkou hry. Celé mužstvo tvrdě dřelo celou sezonu a byli jsme úspěšní jako jeden celek. Nebude to lehké. Bohužel, jedna osoba jim to bude muset říct a budu to já. Nebude to lehké vybírání, ale musíme vyhrát, hráči to pochopí. Všichni přispěli svojí částí k úspěchu a doufám, že zvolím dobrou základní sestavu i lavičku náhradníků,“ řekl Sir Alex Ferguson na předzápasové tiskové konferenci v Carringtonu.


Svěřenci trenéra Pepe Guardioly jsou podle odborníků favority, ale podle Sira Alexe Fergusona je jeho tým schopen Barcelonu porazit a získat čtvrtou trofej v Lize mistrů.


„Proti Barceloně jsme hráli třikrát a vždy jsme našli řešení, jak zastavit každého hráče. Doufáme, že v sobotu najdeme způsob, jak zastavit Lionela Messiho. Jsme si ale vědomi toho, že mají spoustu dalších skvělých hráčů. V sobotu to bude určitě vzrušující utkání.“


„Budeme hledat optimální řešení pro tento zápas. Jakým způsobem bychom mohli utkání vyhrát. Bude záležet na tom, jak si budeme počínat v útočné fázi. Jsem přesvědčen o tom, že Barcelona si je moc dobře vědoma našich hrozeb. Budeme spoléhat na naše hráče a na to, že předvedou skvělý výkon. Myslím si, že jsme připraveni.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!