Darren Fletcher: „Na finále jsem připraven“

  27

  Záložník Darren Fletcher se podle svých slov cítí připraven na sobotní finále Ligy mistrů proti Barceloně.


  Skotský reprezentační záložník sice dva měsíce marodil s žaludečním onemocněním, ale ve včerejším utkání proti Blackpoolu zvládl odehrát celých 90 minut utkání. Fletcher by měl také nastoupit v zítřejším rozlučkovém utkání Garyho Neville proti Juventusu Turín a na sobotní finále Ligy mistrů proti Barceloně by snad měl být kondičně připraven.


  Fletcher proseděl finále Ligy mistrů proti Chelsea v roce 2008 pouze na lavičce náhradníků a rok později nemohl zasáhnout do finále proti Barceloně kvůli karetnímu trestu. 27letý hráč by si konečně rád zahrál ve finále této prestižní souteže, ale výběr hráčů nechává na Siru Alexu Fergusonovi.


  „Myslím si, že jsem připraven nastoupit. Odehrál jsem několik utkání za rezervní tým, což bylo docela náročné, jelikož se zde hráči chtějí ukázat. Důležité bylo, že jsem proti Blackpoolu odehrál 90 minut utkání, ale nejsem to já, kdo bude rozhodovat o sestavě. Já se jen snažím být co nejlepší. Máme široký kádr, nikdy není zranění a tak zde bude velké konkurence v boji o místo v sestavě, dokonce i o lavičku náhradníků,“ řekl Darren Fletcher.



  ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokVideoreview: Manchester United – Blackpool
  Ďalší článokPríbeh Class ’92
  Ruud36
  Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!