05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Becks: „Nemůžu se dočkat, až si zase zahraju s Garym“

David Beckham přiznává, že dostane husí kůži, až si na sebe znovu oblékne slavný dres Manchesteru United.


Beckham se vrátí na Old Trafford zítra večer a zúčastní se přátelského utkání s Juventusem, které je zároveň rozlučkovým pro Garyho Nevilla. Dají se tedy dohromady opět někteří hráči ze slavného roku 1992 – Nicky Butt, Phil Neville, Paul Scholes a Ryan Giggs.


Trvalo dlouhých 8 let, než se Beckham po svém odchodu do Realu Madrid vrací na Old Trafford a zahraje si se svými starými přáteli. Záložník LA Galaxy se už nemůže dočkat.


„Obléknutí dresu United bude vždy něco úžasného,“ řekl. „Mám husí kůži pokaždé, když přemýšlím o tom, že si na Old Trafford ještě jednou zahraju. Zítřejší večer bude velmi emotivní, protože budeme chtít Garymu vzdát hold.“


Beckham a Neville zůstávají velkými přáteli už od jejich začátků v mládežnickém týmu United. Byl to Neville, jenž se na svatbě Davida Beckhama s Victorií zachoval nejlépe. A když se ho Gary dotázal, jestli by si chtěl toto úterý zopakovat semifinále Ligy mistrů 1999, bývalý kapitán Anglie ani na chvíli neváhal.


„Hrál jsem s ním tolik let,“ dodal Beckham. „Byli jsme dokonce chvíli spolubydlící, on byl ten nejlepší svědek na mé svatbě a je to jeden z mých nejlepších přátel. Těším se, až ho zase uvidím hrát. Ještě k tomu po několika měsících bez zápasového a tréninkového vytížení to bude zajímavé.“


Neville sice nebyl obdařen takovým fotbalovým talentem jako jeho spoluhráči, ale Beckham vyzdvihuje především jeho tvrdou pracovní morálku.


„Gary byl vždycky neuvěřitelně oddaný klubu. To je hlavní důvod, proč toho tolik v kariéře dosáhl, a proč ho fanoušci milují. Je to pravý odchovanec United, který vynikal hlavně svou tvrdou prací. V průběhu let mi dal plno velmi důležitých rad. Tento rozlučkový zápas si naprosto zaslouží.“Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!