Owen Hargreaves končí v Manchesteru United

  39

  Manchester United nenabídne záložníkovi Owenu Hargreavesovi na Old Trafford novou smlouvu poté, co hráč v posledních třech letech laboroval se zraněním.


  Bývalý reprezentační záložník Anglie přišel do Manchesteru United z německého Bayernu Mnichov za 17 milionů liber v červenci roku 2007. První sezonu měl hráč na Old Trafford ještě slušnou, poté ale přišla operace obou kolen a Hargreaves se vytratil ze sestavy United. V posledních třech sezonách Hargreaves nastupoval spíše sporadicky, vždy jen na pár minut.


  Na konci této sezony 30letému hráči vyprší smlouva a manažer Rudých ďáblů Sir Alex Ferguson potvrdil, že hráči nový kontrakt nabídnut nebude. Skotský manažer uvádí, že rozhodnutí nebylo lehké.


  „Bylo to těžké rozhodování, zvláště poté, co tvrdě pracoval na své kondici, aby se vrátil zpátky. Dospěli jsme k názoru, že bude schopen zachránit svojí kariéru někde jinde,“ řekl Sir Alex Ferguson pro Mail on Sunday.  ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokOwen Hargreaves odchádza z United !
  Ďalší článokReview: Manchester United – Blackpool
  Ruud36
  Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!