Sir Alex Ferguson a Nemanja Vidič oceněni

  14

  Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson byl vyhlášen nejlepším manažerem Premier League v této sezoně, zatímco obránce Nemanja Vidič byl oceněn cenou pro nejlepšího hráče Premier League.


  Manchester United už má zajištěný 19. ligový titul, který převezme v zítřejším posledním zápase Premier League proti Blackpoolu na Old Trafford. Rudé ďábly pak bude ještě čekat jedno utkání a to finále Ligy mistrů proti Barceloně ve Wembley. Dva klíčoví muži úspěchu Manchesteru United už nyní převzali ceny od sponzora Premier League společnosti Barclays.


  Srbský obránce a kapitán Manchesteru United Nemanja Vidič odehrál v této sezoně z hráčů United nejvíce utkání a stal se hlavní oporou zadních řad anglického klubu. Vidič byl zvolen nejlepším hráčem Premier League (Barclays Player of the Season). Pro 29letého hráče to bylo už druhé ocenění tohoto druhu.


  Manažer United Sir Alex Ferguson byl pak zvolen nejlepším manažerem Premier League (Barclays Manager of the Season). Zkušený boss toto ocenění získal už po deváté.


  V těchto oceněních hlasovali fotbaloví funkcionáři, zastupitelé médií a fanoušků.
  ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokOficiálně: Beckham se v rozlučce s Garym představí v dresu United
  Ďalší článokEdwin je pripravený na svoj posledný zápas + info o novom brankárovi
  Ruud36
  Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!