30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Oficiálně: Beckham se v rozlučce s Garym představí v dresu United

Sir Alex Ferguson a Gary Neville společně odhalili to, v co fanoušci Manchesteru United pevně doufali – David Beckham se vrátí na Old Trafford a bude hrát v dresu United v rozlučkovém zápasu Garyho Nevilla.


Na oficiálním Twitteru Garyho Nevilla se objevil příspěvek, ve kterém se píše, že Beckham, Phil Neville a Nicky Butt potvrdili svou účast v rozlučkovém utkání.


Sir Alex Ferguson to vše potvrdil novinářům: „David Beckham přijede, a představí se také Nicky Butt, Phil Neville, Scholes a Giggs. Bude to fantastické.“


„Bude skvělé dívat se, jak si tito hráči znovu zahrají společně ve stejném dresu. Není pochyb, že v dobách jejich začátků v United pomohli vytvořit neuvěřitelného týmového ducha. Jejich přítomnost pomůže i proto, že Garyho práce vykonaná pro klub si zaslouží obrovské uznání od celého Manchesteru United.“


„Gary byl fantastický hráč, a já doufám, že bude mít od fanoušků podporu, kterou si zaslouží.“


Bratři Nevillové, Beckham a Butt byli všichni členy slavné nastupující generace z roku 1992. Jistý Alen Hansen řekl v té době Fergusonovi, že se s dětmi nedá nic vyhrát. Po téměř 19 letech je však spravedlivé říci, že manažer Manchesteru United se rozhodl správně a Hansen se hluboce mýlil.Rozlučkový zápas s italským Juventusem se bude konat 24. května od 20:30 SELČ.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!