24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

V neděli nastoupí pozměněný, ale přes to silný tým

Manažer Red Devils prohlásil, že jeho tým, bude chtít vyhrát i poslední ligový zápas této sezóny proti Blackpool a to i přes to, že do něho nehodlá nasadit některé opory týmu.


S jistotou míistrovského titulu Manchester United odehraje v neděli své poslední utkání letošního ročníku Premier League proti svěřencům Iana Hollowaye, kteří naopak mají stále o co hrát, jelikož ještě bojují o svou účast v nevyšší soutěži i v příští sezóně.


Sestava bude opět výrazně ovlivněna nevyhnutelnými změnami, ale Ferguson uvedl, že chce, aby jeho tým vyhrál a aby byli zároveň určití hráči připraveni na finále Ligy mistrů. Této myšlence se tedy musel přizpůsobit a poskládat základní jedenáctku co nejvhodněji.


„Samozřejmě, že lidé očekávají, že v sestavě někteří hráči nebudou a také to tak bude. Musím brát ohledy i na finále Ligy mistrů příští týden. Budu opět trochu experimentovat a mít jistotu, že vyberu ty správné hráče na neděli a mít dostatek energie i proti Barceloně.“


„Jsou tu hráči, kteří potřebují hrát v každém případě. Darren Fletcher, Paul Scholes a Anderson, ti všichni budou v neděli hrát. Dále nastoupí Berbatov, Evra a také van der Sar.


„Uděláme všechno pro to, abychom měli jistotu, že se vyhneme případné kritice. Jedinou věcí, za kterou bychom byli v tuto chvíli kritizováni, by totiž bylo, kdybychom nevyhráli. To by mohlo mít vliv na ostatní hráče v týmu. Proto musím mít patřičnou kontrolu nad tím, jaký tým pošlu na hřiště.“


„Proti Hull City (v posledním utkání roku 2009) jsme hráli s týmem, ve kterém byli téměř samí mladí hráči, a zvítězili jsme 1:0. Tehdy tedy žádný důvod ke kritice zvoleného týmu, který hrál, nebyl. Tentokrát to bude stejné. Musíme mít jistotu, že jsme schopni vyhrát i v neděli,“ uvedl Sir Alex Ferguson.


Začínají se také množit spekulace o prodloužení smlouvy Paula Scholese a stále není jisté, zda nebude nedělní utkání pro ryšavého středopolaře tím posledním.


K této věci boss United řekl: „Já si to osobně nemyslím. Už jsme se tím zabývali a mluvili o tom. Vyzýval jsem ho, aby zůstal v týmu i v příštím roce. O všem si ještě promluvíme po skončení sezóny,“ zakončil Ferguson.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!