V neděli nastoupí pozměněný, ale přes to silný tým

  0

  Manažer Red Devils prohlásil, že jeho tým, bude chtít vyhrát i poslední ligový zápas této sezóny proti Blackpool a to i přes to, že do něho nehodlá nasadit některé opory týmu.


  S jistotou míistrovského titulu Manchester United odehraje v neděli své poslední utkání letošního ročníku Premier League proti svěřencům Iana Hollowaye, kteří naopak mají stále o co hrát, jelikož ještě bojují o svou účast v nevyšší soutěži i v příští sezóně.


  Sestava bude opět výrazně ovlivněna nevyhnutelnými změnami, ale Ferguson uvedl, že chce, aby jeho tým vyhrál a aby byli zároveň určití hráči připraveni na finále Ligy mistrů. Této myšlence se tedy musel přizpůsobit a poskládat základní jedenáctku co nejvhodněji.


  „Samozřejmě, že lidé očekávají, že v sestavě někteří hráči nebudou a také to tak bude. Musím brát ohledy i na finále Ligy mistrů příští týden. Budu opět trochu experimentovat a mít jistotu, že vyberu ty správné hráče na neděli a mít dostatek energie i proti Barceloně.“


  „Jsou tu hráči, kteří potřebují hrát v každém případě. Darren Fletcher, Paul Scholes a Anderson, ti všichni budou v neděli hrát. Dále nastoupí Berbatov, Evra a také van der Sar.


  „Uděláme všechno pro to, abychom měli jistotu, že se vyhneme případné kritice. Jedinou věcí, za kterou bychom byli v tuto chvíli kritizováni, by totiž bylo, kdybychom nevyhráli. To by mohlo mít vliv na ostatní hráče v týmu. Proto musím mít patřičnou kontrolu nad tím, jaký tým pošlu na hřiště.“


  „Proti Hull City (v posledním utkání roku 2009) jsme hráli s týmem, ve kterém byli téměř samí mladí hráči, a zvítězili jsme 1:0. Tehdy tedy žádný důvod ke kritice zvoleného týmu, který hrál, nebyl. Tentokrát to bude stejné. Musíme mít jistotu, že jsme schopni vyhrát i v neděli,“ uvedl Sir Alex Ferguson.


  Začínají se také množit spekulace o prodloužení smlouvy Paula Scholese a stále není jisté, zda nebude nedělní utkání pro ryšavého středopolaře tím posledním.


  K této věci boss United řekl: „Já si to osobně nemyslím. Už jsme se tím zabývali a mluvili o tom. Vyzýval jsem ho, aby zůstal v týmu i v příštím roce. O všem si ještě promluvíme po skončení sezóny,“ zakončil Ferguson.  ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokSir Alex Ferguson udělá pár změn v sestavě
  Ďalší článokVyjadrenie Ronalda o City
  Kuba (Marenka MU)
  Pracuji jako dělník ve výrobě a bydlím v Žamberku. K United mě přivedla FIFA 2001, a také David Beckham. Po jeho odchodu, jsem zažil rozčarování a o to více se možná paradoxně začal zajímat o United. Začalo to výchovou Class 92‘, Cantona, Treble 1999, Solskjaer, Giggs, Scholes, Neville, již zmíněný Becks, Keane, poté příchody Rooneyho a Ronalda a nová generace v čele s Vidičem, Ferdinandem, Evrou, Ji-Sungem, van der Sarem, Berbatovem, De Geou, Carrickem, ti všichni se stali společně s dalšími legendami symboly Manchesteru United. To vše patří ke zlaté historii posledního čtvrtstoletí. Když půjdeme ještě dál rok 1968, Law Best, Charlton, Mnichov 1958. Potemnělá, přesto však pestrá a v celku především mnoha úspěchy ověnčená je historie United. A pak je tu ona magická energie, jenž kterou ještě umocnil Sira Alex Ferguson. Muž, ke kterému s úctou vzhlížím nejen jako k manažerovi našeho klubu, ale i jako ke člověku. Geniální manažer zapálený pro fotbal, kterému odevzdával vše. Charakter, autorita a persona, jenž dostala Manchester United na absolutní vrchol všech klubů světa. Lídři, týmový duch, Fergie time, rivalita s Liverpoolem, Man City, zápasy s Arsenalem, Chelsea, u které můžu rovnou navázat i na památné finále v Moskvě 2008. Tenhle klub jsem si postupně zamiloval natolik, že jsem se začal věnovat i redaktořině, což bylo někdy v roce 2007. Pohlcen vášní k tomu slavnému velkoklubu jsem si uvědomil, že nic jiného už hledat nechci. A Old Trafford? Magické místo. Divadlo snů prostě musíte zažít na vlastní kůži. Kdo jste ještě nebyli, neváhejte a jeďte se určitě podívat!


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!