05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Sir Alex Ferguson udělá pár změn v sestavě

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson potvrdil, že v nedělním ligovém utkání udělá několik změn v sestavě, ale přesto bude chtít utkání vyhrát.


Manchester United si už minulý týden zajistil rekordní 19. ligový titul a v posledním kole Premier League tak bude moci šetřit některé hráče na finále Ligy mistrů, kde se United utkají s FC Barcelonou. Sir Alex Ferguson bude v nedělním utkání proti Blackpoolu pod velkým dozorem, jelikož pravidla Premier League nařizují týmům v každém zápase postavit nejsilnější sestavu.


„Lidé očekávají, že některé hráče budu šetřit, a samozřejmě tak učiním. Přemýšlíme už nad finále, které se bude hrát příští týden. Budu se snažit namíchat optimální sestavu, s ohledem na to, aby se někteří hráči udrželi v kondici. Někteří hráči potřebují nastoupit. Darren Fletcher, Paul Scholes a Anderson budou hrát. Stejně tak jako Berbatov, Evra a Van der Sar,“ řekl Sir Alex Ferguson na dnešní tiskové předzápasové konferenci.


„Nastoupíme s férovou sestavou, aby si nikdo nemohl stěžovat. Mohli byste nás kritizovat pouze za to, že bychom utkání prohráli a mělo by to tak dopad na některé ostatní týmy. V roce 2009 jsme v posledním kole proti Hullu postavili mladý kádr a vyhráli jsme 1:0, takže nás nikdo nemohl kritizovat za výběr sestavy. Tentokrát to bude stejné. Budeme se snažit v utkání zvítězit. „


Podle některých spekulací by Paul Scholes mohl v neděli odehrát poslední utkání v dresu United. Skotský boss se ale bude snažit hráče přesvědčit, aby pokračoval alespoň ještě jeden rok.


„Nemyslím si, že to bude jeho poslední utkání. Mluvili jsme o tom a nabádal jsem jej, aby zůstal ještě jeden rok. Budeme o tom mluvit ještě po skončení sezony.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!