Sir Alex Ferguson udělá pár změn v sestavě

  42

  Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson potvrdil, že v nedělním ligovém utkání udělá několik změn v sestavě, ale přesto bude chtít utkání vyhrát.


  Manchester United si už minulý týden zajistil rekordní 19. ligový titul a v posledním kole Premier League tak bude moci šetřit některé hráče na finále Ligy mistrů, kde se United utkají s FC Barcelonou. Sir Alex Ferguson bude v nedělním utkání proti Blackpoolu pod velkým dozorem, jelikož pravidla Premier League nařizují týmům v každém zápase postavit nejsilnější sestavu.


  „Lidé očekávají, že některé hráče budu šetřit, a samozřejmě tak učiním. Přemýšlíme už nad finále, které se bude hrát příští týden. Budu se snažit namíchat optimální sestavu, s ohledem na to, aby se někteří hráči udrželi v kondici. Někteří hráči potřebují nastoupit. Darren Fletcher, Paul Scholes a Anderson budou hrát. Stejně tak jako Berbatov, Evra a Van der Sar,“ řekl Sir Alex Ferguson na dnešní tiskové předzápasové konferenci.


  „Nastoupíme s férovou sestavou, aby si nikdo nemohl stěžovat. Mohli byste nás kritizovat pouze za to, že bychom utkání prohráli a mělo by to tak dopad na některé ostatní týmy. V roce 2009 jsme v posledním kole proti Hullu postavili mladý kádr a vyhráli jsme 1:0, takže nás nikdo nemohl kritizovat za výběr sestavy. Tentokrát to bude stejné. Budeme se snažit v utkání zvítězit. „


  Podle některých spekulací by Paul Scholes mohl v neděli odehrát poslední utkání v dresu United. Skotský boss se ale bude snažit hráče přesvědčit, aby pokračoval alespoň ještě jeden rok.


  „Nemyslím si, že to bude jeho poslední utkání. Mluvili jsme o tom a nabádal jsem jej, aby zůstal ještě jeden rok. Budeme o tom mluvit ještě po skončení sezony.“  ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokBeckham bude hrať za tím Garyho Nevilla!
  Ďalší článokV neděli nastoupí pozměněný, ale přes to silný tým
  Ruud36
  Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!