Tom Cleverley vidí svojí budoucnost na Old Trafford

  46

  Anglický záložník Tom Cleverley je připraven nastupovat v příští sezoně za první tým Manchesteru United.


  Mladý záložník poslední tři roky strávil na hostování v různých fotbalových klubech, kde získal potřebné zkušenosti, aby mohl nastupovat na nejvyšší fotbalové úrovni. V roce 2009 hostoval v Leicesteru City, minulý rok pak ve Watfordu a tuto sezonu strávil na hostování ve Wiganu.


  Cleverley se sice nyní soustředí na to, aby pomohl Wiganu k záchraně v Premier League, ale samozřejmě myslím už také na svojí budoucnost. 21letý hráč doufá, že během předsezonní přípravy přesvědčí manažera United Sira Alexe Fergusona a vybojuje si místo v základní sestavě.


  „Doufejme, že v první řadě v neděli dobře zakončíme sezonu, a pak snad budu v létě povolán do reprezentace do 21 let. Následně snad v předsezonní přípravě odehraju dostatek zápasů a začnu nastupovat za Manchester United,“ řekl Tom Cleverley pro Sky Sports News.


  „Doufám, že v příští sezoně budu figurovat v plánech Sira Alexe Fergusona. Cítím se součástí týmu. Snad se mi bude v předsezonní přípravě dařit a probojuju se do sestavy. Takový byl plán posledních let. Hrál jsem druhou ligu, pak první ligu a nyní hraju Premier League. Nyní snad udělám další krok a dostanu se do sestavy. Klub by tak nemusel kupovat dalšího záložníka.“  ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokRezerva získala Manchester Senior Cup
  Ďalší článokFergie iba s napomenutím
  Ruud36
  Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!