30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Tom Cleverley vidí svojí budoucnost na Old Trafford

Anglický záložník Tom Cleverley je připraven nastupovat v příští sezoně za první tým Manchesteru United.


Mladý záložník poslední tři roky strávil na hostování v různých fotbalových klubech, kde získal potřebné zkušenosti, aby mohl nastupovat na nejvyšší fotbalové úrovni. V roce 2009 hostoval v Leicesteru City, minulý rok pak ve Watfordu a tuto sezonu strávil na hostování ve Wiganu.


Cleverley se sice nyní soustředí na to, aby pomohl Wiganu k záchraně v Premier League, ale samozřejmě myslím už také na svojí budoucnost. 21letý hráč doufá, že během předsezonní přípravy přesvědčí manažera United Sira Alexe Fergusona a vybojuje si místo v základní sestavě.


„Doufejme, že v první řadě v neděli dobře zakončíme sezonu, a pak snad budu v létě povolán do reprezentace do 21 let. Následně snad v předsezonní přípravě odehraju dostatek zápasů a začnu nastupovat za Manchester United,“ řekl Tom Cleverley pro Sky Sports News.


„Doufám, že v příští sezoně budu figurovat v plánech Sira Alexe Fergusona. Cítím se součástí týmu. Snad se mi bude v předsezonní přípravě dařit a probojuju se do sestavy. Takový byl plán posledních let. Hrál jsem druhou ligu, pak první ligu a nyní hraju Premier League. Nyní snad udělám další krok a dostanu se do sestavy. Klub by tak nemusel kupovat dalšího záložníka.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!