Rezerva získala Manchester Senior Cup

Rezerva Manchesteru United po třicáté v historii vyhrála Manchester Senior Cup, když ve finále porazila na Old Trafford Bolton 3:1.

V základní sestavě se objevili také někteří hráči prvního týmu United. V brance nastoupil Anders Lindegaard, v obraně Rafael a v záloze Darren Fletcher, který se rozehrává po nemoci.

V prvních deseti minutách si největší šanci United vytvořil Nicky Ajose, který nedokázal zužitkovat přihrávku Gabriela Obertana. Ajose se do další šance dostal poté, co rozhodčí neodpískal pokutový kop na Obertana a Oliver Norwood přihrál anglickému útočníkovi do dobré střelecké pozice. Bolton hrozil spíše z protiútoku. Po jednom z nich zahrával rohový kop Josh Vela, hlavičkující Ben Dennis naštěstí nemířil dobře. Lindegaard o pár minut později musel vytáhnout pěkný zákrok proti nepříjemné střele Toma Eavese z dálky.

Štěstí zkoušel také záložník United Robbie Brady, jak z levé strany, tak z pravé. Jeho první střela byla zblokována na roh a ta další se nevešla mezi tři tyče. Manchester United se v 40. minutě utkání dočkal první branky. Darren Fletcher skvělým pasem našel rozběhnutého Nickyho Ajose a ten prostřelil brankáře Laintona v brance Boltonu – 1:0. O tři minuty později United navýšili svůj náskok. Po faulu Joshe Vely na Darrena Fletchera se kopal přímý kop zhruba z 23 metrů. Oliver Norwood pouze přiťukl míč pro Reece Browna a ten krásnou střelou k pravé tyči nedal brankáři šanci – 2:0.

V druhém poločase obranu Boltonu a brankáře Laintona nejvíce zaměstnával Robbie Brady, ale bez brankového efektu. Na další branku utkání si diváci na Old Trafford museli počkat až do 80. minuty. Josh Vela pěknou přihrávkou vybídl ke skórování Toma Eavese, který umístěnou střelou z první překonal dánského brankáře v brance United – 2:1. Manchester United definitivní pojistku vítězství přidal pár minut před koncem druhého poločasu. Obránce Oliver Gill byl v pokutovém území faulován Dennisem a rozhodčí Trevor Massey nařídil pokutový kop. Ten proměnil střídající Davide Petrucci – 3:1.

Sveřenci Warrena Joyce se tak nakonec mohli radovat z vítězství 3:1 a ze zisku Manchester Senior Cupu.