30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

David Gill o Paulu Scholesovi a novém brankáři

Výkonný ředitel Manchesteru United David Gill očekává, že po skončení sezony záložník Paul Scholes ukončí fotbalovou kariéru.


Anglický záložník Paul Scholes naskočil v druhém poločase do utkání proti Blackburnu Rovers, který skončil remízou 1:1. Získaný bod z tohoto utkání stačil Manchesteru United k tomu, aby si zajistil s předstihem ligový titul. Pro Paula Scholese to je již 10. titul v dresu Rudých ďáblů.


36letému hráči po skončení této sezony vyprší na Old Trafford smlouva a zatímco Sir Alex Ferguson věří, že hráč může hrát minimálně ještě jeden rok, výkonný ředitel klubu David Gill je přesvědčen o opaku.


„Nepřekvapilo by mě, kdyby Paul Scholes skončil s fotbalem. Po skončení sezony o tom bude hovořit se Sirem Alexem. Jsem si jistý, že nás o svém rozhodnutí bude informovat, a my ho budeme respektovat. Po několik let je úžasným hráčem,“ řekl David Gill pro BBC Radio 5Live.


Paul Scholes ale není jediným hráčem Manchesteru United, jehož budoucnost v tomto anglickém klubu je ve hvězdách. Hodně se mluví o případných odchodech obránce Wese Browna, brankáře Tomasze Kuszczaka a útočníka Michaela Owena. Smlouva vyprší Owenu Hargreavesovi a o ukončení profesionální fotbalové kariéry už informovali obránce Gary Neville spolu s brankářem Edwinem Van der Sarem.


Výkonný ředitel United David Gill už rovněž prozradil, že klub už má vyhlédnutého brankáře, který nahradí na postu brankářské jedničky Edwina Van der Sara.


„Víme, kterého brankáře chceme. Jsme v dobré pozici a vše se bude dojednávat po skočení sezony. Během posledního půlroku až roku jsme byli spojováni se spoustou skvělých brankářů. Už jsme se ale rozhodli a věřím, že se nám přestup podaří dojednat.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!