05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Rooney: „Je to pro fanoušky“

Wayne Rooney daroval svou vítěznou trefu z pokutového kopu, která zajistila pro United titul, fanouškům.


Útočník, který po podpisu nové smlouvy našel svoji nejlepší formu a podával hlavně v dubnu senzační výkony, zařídil důležitou trefou z penalty titul pro United. Ihned po utkání nezapomněl pozdravit Red Army.


„Je to skvělý pocit, hlavně po roce, kdy jsem byl chvíli nahoře a chvíli dole. Tuto trefu věnuji fanouškům,“ řekl útočník pro Sky Sports ještě předtím, než připustil, že při kopání penalty prožíval obrovské nervy.


„Bylo to děsivé,“ usmál se Wayne. „Dlouho trvalo, než rozhodčí nařídil pokutový kop. Já jsem se musel pouze psychicky připravit. Věděl jsem, kam míč umístím, a nakonec se to podařilo.“


Jakožto bývalý hráč Evertonu připustil Rooney, že pro něj znamenalo veliké uspokojení, když United přeskočili v celkovém počtu titulů Liverpool.


„Vyhrát Premier League je neuvěřitelný pocit, a když je to ještě k tomu 19. titul, kterým jsme se stali nejúspěšnějším klubem v Anglii, je to prostě úžasné,“ zářil Wayne.


„Samozřejmě, pro mě osobně, jakožto fanoušek Evertonu, je 19. titul ještě dvakrát tak speciální. Je to skvělý pocit pro celý klub, tým, fanoušky a všechny ostatní zaměstnance.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!