24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Hráče z „Class 92“ opět uvidíme na Old Trafford

Někteří slavní hráči Manchesteru United z legendární „Class 92“ se opět sejdou na Old Trafford v rozlučkovém zápase Garyho Neville s profesionální kariérou. United 24. května nastoupí proti Juventusu.


V dresu Manchesteru United tak kromě Paula Scholese a Ryana Giggse, kteří stále hrají za tento anglický tým, uvidíme například záložníka Nickyho Butta. Pozvánku dostal i David Beckham, který by musel na utkání dorazit z USA, ale svojí účast zatím nepotvrdil. Doufejme, že se tak stane co nejdříve. Anglický záložník Nicky Butt je nadšen, že se opět ukáže na Old Trafford.


„Když mě Gary požádal, jestli bych nehrál v jeho rozlučkovém utkání, neváhal jsem ani minutu a řekl ano. Navíc zde budou i další hráči z „Class 92″. Je to pro nás krásná vzpomínka, jak jsme vyrůstali. Teprve teď se můžete podívat zpátky a vidět ten úžasný příběh, který jsme napsali. Jsem přesvědčen o tom, že fanoušci nám připraví skvělé uvítání,“ řekl Nicky Butt.


„Nemohu chtít více než si naposledy zahrát se svými kamarády. Tímto pro mne bude zápasový večer ještě speciálnější a doufám, že si jejich návrat užijí i fanoušci. Byli to pro nás nádherné časy, byli jsme mladí kluci a plnili jsme si ty nejdivočejší sny. Doufáme, že zápas proti Juventusu bude dalším skvělým zážitkem,“ řekl Gary Neville, který se bude loučit se svojí profesionální fotbalovou kariérou.


V dresu Manchesteru United nebude chybět ani bratr Garyho, Phil Neville, který z Old Trafford odešel před šesti lety do Evertonu, kde stále působí.


„Jsem velmi nadšený, že se zase vrátím na Old Trafford, abychom oslavili nádhernou noc pro mého bratra. Těším se, až si zase zahraji po boku svého bráchy a svých kamarádů. Bude to emotivní večer pro celou rodinu, ale bude to skvělé zakončení Garyho fantastické kariéry,“ řekl Phil Neville.


V utkání by se měli objevit také další bývalí hráči Manchesteru United – Henning Berg, Ronny Johnsen nebo Dwight Yorke.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!