05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Nemanja Vidič chce slavit už v Ewood Parku

Kapitán Manchesteru United Nemanja Vidič by si rád zajistil ligový titul už v sobotu na hřišti Blackburnu.


Manchester United včera porazil v důležitém ligovém utkání Chelsea 2:1 a prakticky by měl ligový titul získat. Chelsea má čistě teoreticky ještě šanci titul získat, to by ale musela zbylé dvě utkání vyhrát, naopak Manchester by musel dvakrát po sobě prohrát.


Srbský obránce United Nemanja Vidič nechce ponechat nic náhodě a bod k celkové jistotě chce získat už v sobotu, kdy svěřenci Sira Alexe Fergusona nastoupí v Ewood Parku proti Blackburnu Rovers. V minulé sezoně United v Ewood Parku uhráli bezbrankovou remízu, která nakonec Rudé ďábli připravila o ligový titul. Tento výsledek by nyní stačil anglickému týmu k rekordnímu 19. titulu.


„Matematicky ještě titul nemáme, ale jsme ve velmi výhodné pozici – máme náskok šesti bodů a do konce zbývají dva zápasy. Soustředíme se na další zápas proti Blackburnu, kdy už chceme mít jistotu titulu. Nechceme čekat až do posledního zápasu a být nervózní až do konce. Máme velkou výhodu a titul už máme na dosah. Nejdůležitější je vyhrát titul, stejně tak by bylo pro mne velkou ctí pozvednout pohár jako kapitán. Na Blackburn se řádně připravíme a můžeme zde už oslavit titul,“ řekl Nemanja Vidič pro MUTV.


Nemanja Vidič také pochválil manažera Sira Alexe Fergusona za to, že v odvetném utkání semifinále proti Schalke nechal řadu klíčových hráčů odpočívat, což se určitě v utkání proti Chelsea vyplatilo.


„Myslím si, že v závěru sezony to možná není až tak náročné po fyzické stránce, jako po stránce psychické. Manažer se rozhodl šetřit některé hráče a po celé včerejší utkání jsme mohli vidět, že jsme byli aktivní po celé utkání. Podle mého názoru udělal manažer velmi dobrou věc a jsme velmi rádi za to, že se to vyplatilo a vyhráli jsme.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!