05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Fletcher: „Jsme připraveni“

Darren Fletcher říká, že United budou brát utkání s Chelsea jako každé jiné ligové kolo, i přes očividnou důležitost tohoto zápasu.


Případné vítězství by už téměř zaručilo 19. titul pro United, ale pokud by zvítězila Chelsea, přeskočila by v tabulce Red Devils a usadila by se na prvním místě. Od hostů je očekáváno, že přijedou pro vítězství – konec konců, nic jiného jim taky proti svěřencům Sira Alexe nezbývá – a záložník Fletcher říká, že United vstoupí do utkání taktéž s vidinou vítězství.


„Budeme samozřejmě hrát na tři body,“ řekl Fletcher pro United Review. „To však děláme pokaždé, když přijdeme na hrací plochu. Je to jediný způsob, jak umíme hrát a mohlo by být velmi nebezpečné, kdybychom se snažili hrát jinak.“


Manažer již potvrdil, že Fletcher, který poslední dva měsíce bojoval s vážným virovým onemocněním, nebude proti Blues startovat, ale skotský záložník je přesvědčen, že se jeho spoluhráči odrazí od zklamání z minulého kola na půdě Arsenalu.


„Snažíme se poučit z každé porážky a víme, že nás to dělá ještě silnějšími. Po utkání s Arsenalem byli všichni zklamaní, a to zejména proto, že to byl klíčový zápas. Ale titul je stále v našich rukou, a to zatím platí pro naše zbývající tři střetnutí.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!