18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Boss: „Jsme připraveni na Chelsea“

Sir Alex Ferguson tvrdí, že jeho hráči jsou si plně vědomi práce, kterou budou muset v neděli zvládnout, když na Old Trafford přijede Chelsea, a manažer United je přesvědčen, že vše dopadne dobře.


Porážka United v minulém kole od Arsenalu otevřela dveře pro obhájce titulu, kteří ještě před několika týdny vypadali na to, že jsou z boje definitivně vyřazeni. Red Devils stále drží svůj osud ve vlastních rukou a všichni vědí, že případná nedělní výhra by jim téměř zajistila celkově 19. titul.


„Všichni jsou si plně vědomi závažnosti nedělního střetnutí a všichni se na to těší,“ řekl Sir Alex novinářům na předzápasové tiskové konferenci.


„Výsledek posledního ligového utkání ještě více zdůraznil velikou důležitost toho nadcházejícího, a proto jsem ve středu postavil hráče z širšího kádru. Pro neděli tedy máme nový tým, jehož hráči jsou naprosto čerství. Měl by to být fantastický zápas, a pokud vyhrajeme, titul už bude téměř náš.“


Red Devils drží jeden z nejlepších domácích rekordů v Evropě, když na Old Trafford za celou sezónu 2010/11 ztratil pouhé 2 body. Boss doufá, že jeho tým dokáže vyhrát i tento zápas proti svěřencům Carla Ancelottiho.


„Naše domácí forma je velikou výhodou. Je to hlavní důvod, proč jsme stále na vrcholu tabulky,“ řekl Sir Alex. „Možná máme dokonce nejlepší formu na domácím hřišti z celé Evropy. Některá z našich domácích vystoupení byly opravdu úžasná. Doufejme, že uhrajeme výsledek, který chceme.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!