Ferguson: Edwin se rozhodl správně

  21

  Manažer United Sir Alex Ferguson je skálopevně přesvědčen o tom, že Van der Sar učinil správné rozhodnutí, když se rozhodl po sezoně ukončit fotbalovou kariéru.


  Holandský brankář Edwin Van der Sar začátkem tohoto roku oznámil, že tato sezona pro něj bude poslední a v létě se chystá pověsit kopačky na hřebík. 40letý bývalý brankář Fulhamu ale o víkendu prozradil, že se sám sebe ptá, proč vlastně končí. Zatímco spoluhráči a fanoušci United by si přáli, aby Van der Sar pokračoval, sám brankář je už rozhodnutý. O správnosti tohoto kroku je přesvědčen i manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson.


  „Pokud bych měl dát Edwinovi radu, tak pak bych mu poradil, aby skončil. Momentálně je na vrcholu své kariéry, ale někdy se stává, že pokles formy poté může být velmi rychlý. Nechtěl bych vidět Edwina v této situaci. Zaslouží si, aby odešel na vrcholu. Jeho kariéra byla naprosto fantastická. Není to jenom o tom, co předváděl na fotbalových trávnících, ale jak zvládl vše ostatní jako skvělý člověk a osobnost. Je naprosto fantastický. Moje rada zní, že přišel správný čas odejít. Není důvod riskovat další sezonu a s ní i možný výkonnostní propad,“ řekl Sir Alex Ferguson.  ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokMichael Owen: Chicharito nás vytlačil do úzadia tímu United
  Ďalší článokTrénink United – 3. května 2011
  Ruud36
  Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!