05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Proti Schalke nastoupí čerství hráči

Sir Alex Ferguson do středečního odvetného utkání semifinále Ligy mistrů proti Schalke pošle na hřiště hráče širšího kádru, aby klíčoví hráči byli odpočinuti na důležité ligové utkání proti Chelsea.


Manchester United sice včera prohrál v ligovém utkání s Arsenalem 1:0, ale přesto má pořád skvělou pozici před závěrečným finišem. Rudé ďábli nyní čekají dva velmi klíčové zápasy – odvetné utkání semifinále Ligy mistrů proti Schalke a ligové utkání proti Chelsea, která na United ztráci už pouze tři body. Manchester United obě utkání odehraje na Old Trafford, kde se mu v této sezoně náramně daří.


„Nyní nás čeká druhý zápas semifinále Ligy mistrů a pak ligové utkání, které se bude hrát v neděli. Ve středu udělám určitě nějaké změny v sestavě, aby hráči byli svěží. Do sestavy se vrátí Paul Scholes a čerství jsou také Dimitar Berbatov s Michaelem Owenem. Musíme to udělat, ale v zadních řadách pravděpodobně budeme muset nechat zkušené hráče. Bude to v pohodě,“ řekl Sir Alex Ferguson pro MUTV.


„Jsme v dobré pozici, jakou bychom si na začátku sezony přáli. Do odvetného utkání semifinále Ligy mistrů jdeme s dvoubrankovým náskokem a do zápasu s Chelsea půjdeme se stejným brankovým rozdílem jako soupeř, ale budeme hrát doma.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!