05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Ryan Giggs bude proti Arsenalu odpočívat

Záložník Ryan Giggs předvedl v úterý jeden ze svých úžasných výkonů, ale v nedělním ligovém utkání proti Arsenalu bude odpočívat.


Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson bude muset opět trochu zamíchat sestavu, když Manchester United v neděli čeká těžké ligové utkání proti Arsenalu. K dispozici by už mohl být útočník Dimitar Berbatov a v základní sestavě by se měl objevit i portugalský záložník Luis Nani, který v úterním utkání proti Schalke začal na lavičce náhradníků. Šanci by mohl dostat i Anderson, který nastoupil v Gelsenkirchenu pouze na několik minut, zatímco Ryan Giggs bude odpočívat.


„Je to trochu zvláštní, ale Ryan hraje na vrcholu strašně dlouho. Člověk by si myslel, že v 37 letech už na něm budou znát známky únavy a pokles výkonnosti. V jeho případě to ale není vůbec pravda. Před zápasy ho necháváme hodně odpočívat. V neděli hrát nebude, ale možná nastoupí ve středu. Momentálně ho musíme takhle šetřit. Když je odpočinutý, nejdou na něm vidět žádné známky únavy. Je to neuvěřitelný člověk,“ řekl na adresu Ryana Giggse manažer Sir Alex Ferguson.


Po skvělém výkonu na hřišti Schalke, kde Rudí ďáblové zvítězili 2:0 v prvním utkání semifinále Ligy mistrů, nyní svěřence Sira Alexe Fergusona čeká domácí liga a těžké utkání s Arsenalem na Emirates Stadium. Manažer United plánuje před cestou do Londýna zamíchat sestavou.


„Mám několik možností, protože Nani by mohl hrát. Antonio Valencia hraje v úžasné formě a to je důvod, proč nastupuje. Jeho výkony jsou neuvěřitelné. Takže máme příjemné problémy se sestavou a to je taky to, co chceme. V neděli nás čeká důležité utkání proti Arsenalu. Nastoupíme s jiným týmem, ale snad uhrajeme výsledek, který chceme.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!