23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Sir Alex Ferguson: Hrozbu nyní představuje Chelsea

Podle manažera United Sira Alexe Fergusona bude hlavním soupeřem Manchesteru United v boji o ligový titul Chelsea, která má více zkušeností a lehčí los v závěru sezony než Arsenal.


Po posledním ligovém kole se Chelsea po výhře nad Birminghamem City dostala na druhou příčku v tabulce, kde má momentálně stejně bodů jako Arsenal. Oba londýnské kluby ztrácejí na vedoucí Manchester United šest bodů. Podle manažera Manchesteru United Sira Alexe Fergusona se Chelsea ještě nevzdává v boji o ligový titul, což dokazuje posun týmu v tabulce.


„Před pár týdny jsem řekl, že naším hlavním rivalem v boji o ligový titul bude Chelsea a už jsou před Arsenalem. Jsme si vědomi toho, že oba kluby na nás ztrácejí šest bodů a oba tak mohou představovat hrozbu, ale já se obávám spíše Chelsea. Čeká je zápas na Old Trafford, což nebudou mít vůbec lehké, ale pak už mají papírově lehčí los než Arsenal. Když navíc porovnám oba kluby, tak Chelsea má jednoznačně více zkušeností. V tom je velký rozdíl. Arsenal může mít lepší fotbalisty, ale přesto je Chelsea silnější,“ řekl Sir Alex Ferguson.


Sir Alex Ferguson také přiznává, že Manchesteru United hodně pomohla krize Chelsea uprostřed sezony, kdy si United na Chelsea nasbírali velký náskok. Ten teď budou chtít v Manchesteru v závěru sezony uplatnit.


„V jednu chvíli byla Chelsea jasným favoritem na vítězství v Premier League, pak ale na ně přišla krize a my jsme toho využili.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!