Sir Alex Ferguson: Hrozbu nyní představuje Chelsea

  13

  Podle manažera United Sira Alexe Fergusona bude hlavním soupeřem Manchesteru United v boji o ligový titul Chelsea, která má více zkušeností a lehčí los v závěru sezony než Arsenal.


  Po posledním ligovém kole se Chelsea po výhře nad Birminghamem City dostala na druhou příčku v tabulce, kde má momentálně stejně bodů jako Arsenal. Oba londýnské kluby ztrácejí na vedoucí Manchester United šest bodů. Podle manažera Manchesteru United Sira Alexe Fergusona se Chelsea ještě nevzdává v boji o ligový titul, což dokazuje posun týmu v tabulce.


  „Před pár týdny jsem řekl, že naším hlavním rivalem v boji o ligový titul bude Chelsea a už jsou před Arsenalem. Jsme si vědomi toho, že oba kluby na nás ztrácejí šest bodů a oba tak mohou představovat hrozbu, ale já se obávám spíše Chelsea. Čeká je zápas na Old Trafford, což nebudou mít vůbec lehké, ale pak už mají papírově lehčí los než Arsenal. Když navíc porovnám oba kluby, tak Chelsea má jednoznačně více zkušeností. V tom je velký rozdíl. Arsenal může mít lepší fotbalisty, ale přesto je Chelsea silnější,“ řekl Sir Alex Ferguson.


  Sir Alex Ferguson také přiznává, že Manchesteru United hodně pomohla krize Chelsea uprostřed sezony, kdy si United na Chelsea nasbírali velký náskok. Ten teď budou chtít v Manchesteru v závěru sezony uplatnit.


  „V jednu chvíli byla Chelsea jasným favoritem na vítězství v Premier League, pak ale na ně přišla krize a my jsme toho využili.“  ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokPhil Neville: Giggs je inspirací pro nás všechny
  Ďalší článokCorry Evans v létě přestoupí do Hull City
  Ruud36
  Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!