05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Corry Evans v létě přestoupí do Hull City

Severoirský záložník Manchesteru United Corry Evans v létě změní hostování v Hull City v trvalý přestup.


20letý záložník se rozhodl opustit Old Trafford, když za 500,000 liber přestoupil do Hull City. Celý přestup bude oficiálně zpečetěn až v létě, když se znovu otevře přestupové okno. Hlavní důvod odchodu mladšího bratra Jonnyho Evanse je ten, že hráč pod manažerem Tonym Mowbrayem dostává více herních příležitostí. Hull City je v tabulce momentálně na osmém místě a Evans je přesvědčen o tom, že tým se ještě může probojovat na místa zaručující play-off.


„Klub se ubírá správným směrem, takže jsem nikdy nepochyboval o tom, že chci tady jít. Sezonu chceme dohrát s nejlepším možným výsledkem. Pokud bychom novou sezonu začali v Premier League, byl by to fantastický přesun. Pokud se nám to nepodaří, budeme se snažit o postup v příští sezoně. Máme skvělého manažera, který se snaží postavit mladý tým, a jsem rád, že jsem v tomto klubu,“ řekl Corry Evans pro Hull Daily Mail.


Už dříve do Hull City přestoupili další mladíci z akademie Manchesteru United. Konkrétně se jedná o obránce Jamese Chestera a záložníka Camerona Stewarta. Evans je s kvalitou týmu spokojen a podle něj je jen otázkou času, kdy se klub vrátí do Premier League.


„Veškerá investice a způsob, jakým se tým formuje, poukazuje na skvělou budoucnost. Máme spoustu mladých hráčů, kteří se chtějí ukázat a chtějí si ve fotbale vybudovat jméno. Spousta z nás je hladových po úspěchu. Máme ale také několik zkušených hráčů, kteří hráli v Premier League a nehráli vůbec špatně. Tento klub má určitě dobrou budoucnost.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!