Corry Evans v létě přestoupí do Hull City

  10

  Severoirský záložník Manchesteru United Corry Evans v létě změní hostování v Hull City v trvalý přestup.


  20letý záložník se rozhodl opustit Old Trafford, když za 500,000 liber přestoupil do Hull City. Celý přestup bude oficiálně zpečetěn až v létě, když se znovu otevře přestupové okno. Hlavní důvod odchodu mladšího bratra Jonnyho Evanse je ten, že hráč pod manažerem Tonym Mowbrayem dostává více herních příležitostí. Hull City je v tabulce momentálně na osmém místě a Evans je přesvědčen o tom, že tým se ještě může probojovat na místa zaručující play-off.


  „Klub se ubírá správným směrem, takže jsem nikdy nepochyboval o tom, že chci tady jít. Sezonu chceme dohrát s nejlepším možným výsledkem. Pokud bychom novou sezonu začali v Premier League, byl by to fantastický přesun. Pokud se nám to nepodaří, budeme se snažit o postup v příští sezoně. Máme skvělého manažera, který se snaží postavit mladý tým, a jsem rád, že jsem v tomto klubu,“ řekl Corry Evans pro Hull Daily Mail.


  Už dříve do Hull City přestoupili další mladíci z akademie Manchesteru United. Konkrétně se jedná o obránce Jamese Chestera a záložníka Camerona Stewarta. Evans je s kvalitou týmu spokojen a podle něj je jen otázkou času, kdy se klub vrátí do Premier League.


  „Veškerá investice a způsob, jakým se tým formuje, poukazuje na skvělou budoucnost. Máme spoustu mladých hráčů, kteří se chtějí ukázat a chtějí si ve fotbale vybudovat jméno. Spousta z nás je hladových po úspěchu. Máme ale také několik zkušených hráčů, kteří hráli v Premier League a nehráli vůbec špatně. Tento klub má určitě dobrou budoucnost.“  ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokSir Alex Ferguson: Hrozbu nyní představuje Chelsea
  Ďalší článokReview: Manchester United – Everton
  Ruud36
  Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!