Rezerva: Manchester United – Chelsea 4:1

16

Rezerva Manchesteru United se přiblížila titulu v severní skupině A, když porazila rezervu Chelsea hladce 4:1.

Rezerva Manchesteru United byla od začátku lepším týmem a byli to hráči United, kteří diktovali tempo hry. Už ve třetí minutě utkání se po chybě obránce Affaneho dostal do šance Joshua King. Do další šance se dostal Gabriel Obertan, kterého skvěle uvolnil Oliver Norwood, ale francouzský záložník mířil nad. Obertan o pár minut později hlavičkoval nad po centru Bébého. V 28. minutě se ale domácí hráči konečně dočkali – Joshua King si narazil míč s Marnickem Vermijlem a norský útočník střelou k pravé tyči otevřel skóre utkání – 1:0.

O dvě minuty později Robbie Brady přihrál opět Kingovy, který se po levé straně dostal až před českého brankáře Jana Šebka a střelou z úhlu prostřelil hostujcícího brankáře podruhé – 2:0. Chelsea snížila v 37. minutě utkání. Přímý kop zahrával Gokhan Tore a obránce Archange Nkumu hlavičkou překonal domácího brankáře Bena Amose – 2:1. V závěru poločasu mohl nejprve zkompletovat hattrick Joshua King, s jehož střelou si Šebek bez problémů poradil, Na druhé straně pak střela Carla Magnayho skončila nad.

V 60. minutě domácí Manchester pojistil své vedení. Oliver Norwood skvělým pasem našel za obranou Chelsea Gabriela Obertana, který si obhodil brankáře Šebka, pohrál si ještě s hostujcící obranou a střílel do prázdné branky – 3:1. Na druhé straně Ben Amos skvěle vytěsnil střelu Toreho nad. Konečnou podobu výsledku dal v 81. minutě portugalský záložník Bébé. Oliver Norwood úžasným dlouhým pasem z poloviny hřiště našel Bébého zabíhajícího na zadní tyč a ten před Šebkem nezaváhal a svoji šanci proměnil – 4:1. Rezerva Manchesteru United tak zvítězila nad rezervou Chelsea 4:1.