Jak si vedli hráči United na hostování?

8

Celkem devět hráčů Manchesteru United působí na hostování v jiných klubech. Jak se jim vedlo o tomto víkendu?

Nicky Ajose (Bury)
    Anglický útočník Nicky Ajose se opět zapsal mezi střelce. Tentokrát vstřelil úvodní branku v utkání Bury proti Barnetu. Bury nakonec vyhrálo 2:0. Nicky Ajose se střelecky prosadil v 16. minutě po přihrávce Kyle Bennetta a byla to pro něj už 13. branka v sezoně.

Danny Welbeck (Sunderland)
    Čerstvý anglický reprezentant Danny Welbeck odehrál v dresu Sunderlandu 70 minut v utkání proti Birminghamu. Do střelecké listiny se ale nezapsal a Sunderland nakonec prohrál na St. Andrew’s 2:0 a nadále klesá tabulkou Premier League.

Tom Cleverley (Wigan)
    Anglický záložník Tom Cleverley odehrál celé utkání proti Blackpoolu a svým výkonem pomohl Wiganu k výhře 3:1. Pro Wigan to byly důležité tři body v boji o záchranu v Premier League. Wigan se totiž poprvé v sezoně dostal mimo sestupová místa.

Mame Biram Diouf (Blackburn)
    Blackburn prohrál s Evertonem na jeho hřišti 2:0. Senegalský útočník Mame Biram Diouf do utkání nezasáhl.

Ritchie de Laet (Portsmouth)
    Belgický obránce Ritchie de Laet odehrál celé utkání v dresu Portsmouthu, ale porážce 3:0 s Cardiffem City nebránit nedokázal. Pompey navíc museli už od 18. minuty hrát bez vyloučeného Ricarda Rochy, který hlavičkou udeřil domácího útočníka Jaye Bothroyda.

Corry Evans (Hull City)
    Severoirský záložník Corry Evans odehrál celé utkání proti Doncasteru. Domácí Hull City zvítězil 3:1 a to i díky penaltě, kterou proměnil Fryatt po faulu právě na Corryho Evanse. Hull City už nyní ztrácí pouze dva body na pozice zajišťující účast v play-off.

Danny Drinkwater (Watford)
    Anglický záložník Danny Drinkwater naskočil do utkání proti Leedsu už v prvním poločase, když vystřídal zraněného Rosse Jenkinse. Zápas nakonec skončil remízou 2:2, když domácím zajistil remízu vlastní brankou Deeney dvě minuty před koncem zápasu. Watford tak může zapomenout na možný postup do Premier League.

Federico Macheda (Sampdoria Janov)
    Trápící se Sampdoria Janov prohrála s AC Milán na jeho hřišti 3:0. Mladý italský útočník Federico Macheda do utkání nezasáhl.

Predchádzajúci článokHODNOTENIE: Manchester City – Manchester United
    Ďalší článokRezerva: Manchester United – Chelsea 4:1
    Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.