01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Edwin van der Sar o utkání s Citizens

Brankářská legenda United Edwin van der Sar řekl několik slov v pozápasovém rozhovoru po skončení derby s Manchesterem City. Své pocity v krátkosti sdělil také kapitán United Nemanja Vidič.


Edwin van der Sar řekl:


„Začali jsme poněkud zvolna, ale následně měli dvě šance v rychlém sledu. Kdybychom jednu z nich proměnili v gól, možná by to byl úplně jiný zápas a oni by museli nahánět nás. Ve druhé půli jsme dostali gól my a následně museli dohrávat utkání v deseti. Pak už bylo těžké s duelem něco dělat a pokusit se dostat do výhody. Ve druhém poločase jsme sice měli pár šancí a možností jak dostat míč do vápna, ale nic nebezpečného z toho nebylo. Doufali jsme, že by se nám mohlo podařit vstřelit gól v nevyzpytatelném nastaveném čase, ale tentokrát nám k tomu trocha toho štěstí scházela.“


„Je to vždycky hezčí, když dáte gól jako první, ale to se nám dnes nepovedlo a inkasovaný gól naopak vyvedl z míry nás a naše hra byla poté rozháraná a neucelená. Z naší strany to nebyl způsob bránění, na který jsme zvyklí a musíme vzít vinu sami na sebe – každý kdo byl dnes na hřišti. Myslím si, že dnes opravdu nikdo nepředvedl výkon hodný toho, čeho je schopen. Takže musíme mít jistotu, že v úterý to bude lepší,“ pokáral celý tým Edwin van der Sar.


Dále byl Edwin dotázán na úterní zápas s Newcastlem, který bude pro Rudé ďábly zkouškou vytrvalosti, a také na to, zda se teď United soustředí na Double.


„V úterý bude samozřejmě záležet na výsledku. Máme dva dny na to, abychom se na tento zápas srovnali a připravili. Úterý pro nás bude důležité. Nejprve musíme pozorně sledovat naše severní kamarády (tím myslí Liverpool), kterak si povedou v utkání s Arsenalem. Doufejme, že to bude pěkný duel,“ vyhlíží následující program United Edwin.


„Jako hráči opravdu nepřemýšlíme o Doublu. Víme, jaké zápasy nás ještě čekají, a na každý z nich se budeme soustředit. Doufejme, že se nám zbylé dvě trofeje podaří vyhrát,“ zakončil zkušený gólman Manchesteru United


Kapitán Nemanja Vidič dodává:


„V posledních několika týdnech jsme odehráli velkou spoustu zápasů a hned v úterý hrajeme další a to venku proti Newcastlu. To v žádném případě nebude snadné utkání. Dnes jsme nebyli plně koncentrovaní. Ten gól nás stál finále. Nyní nám nezbývá nic jiného, než zapomenout na dnešní prohru a jít dál cestou za titulem. Nebude to nic jednoduchého. Musíme podávat dobré výkony, hrát dobrý fobal a pokusit se zvítězit v lize,“ stanovil jasný cíl kapitán United.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!