Edwin van der Sar o utkání s Citizens

  19

  Brankářská legenda United Edwin van der Sar řekl několik slov v pozápasovém rozhovoru po skončení derby s Manchesterem City. Své pocity v krátkosti sdělil také kapitán United Nemanja Vidič.


  Edwin van der Sar řekl:


  „Začali jsme poněkud zvolna, ale následně měli dvě šance v rychlém sledu. Kdybychom jednu z nich proměnili v gól, možná by to byl úplně jiný zápas a oni by museli nahánět nás. Ve druhé půli jsme dostali gól my a následně museli dohrávat utkání v deseti. Pak už bylo těžké s duelem něco dělat a pokusit se dostat do výhody. Ve druhém poločase jsme sice měli pár šancí a možností jak dostat míč do vápna, ale nic nebezpečného z toho nebylo. Doufali jsme, že by se nám mohlo podařit vstřelit gól v nevyzpytatelném nastaveném čase, ale tentokrát nám k tomu trocha toho štěstí scházela.“


  „Je to vždycky hezčí, když dáte gól jako první, ale to se nám dnes nepovedlo a inkasovaný gól naopak vyvedl z míry nás a naše hra byla poté rozháraná a neucelená. Z naší strany to nebyl způsob bránění, na který jsme zvyklí a musíme vzít vinu sami na sebe – každý kdo byl dnes na hřišti. Myslím si, že dnes opravdu nikdo nepředvedl výkon hodný toho, čeho je schopen. Takže musíme mít jistotu, že v úterý to bude lepší,“ pokáral celý tým Edwin van der Sar.


  Dále byl Edwin dotázán na úterní zápas s Newcastlem, který bude pro Rudé ďábly zkouškou vytrvalosti, a také na to, zda se teď United soustředí na Double.


  „V úterý bude samozřejmě záležet na výsledku. Máme dva dny na to, abychom se na tento zápas srovnali a připravili. Úterý pro nás bude důležité. Nejprve musíme pozorně sledovat naše severní kamarády (tím myslí Liverpool), kterak si povedou v utkání s Arsenalem. Doufejme, že to bude pěkný duel,“ vyhlíží následující program United Edwin.


  „Jako hráči opravdu nepřemýšlíme o Doublu. Víme, jaké zápasy nás ještě čekají, a na každý z nich se budeme soustředit. Doufejme, že se nám zbylé dvě trofeje podaří vyhrát,“ zakončil zkušený gólman Manchesteru United


  Kapitán Nemanja Vidič dodává:


  „V posledních několika týdnech jsme odehráli velkou spoustu zápasů a hned v úterý hrajeme další a to venku proti Newcastlu. To v žádném případě nebude snadné utkání. Dnes jsme nebyli plně koncentrovaní. Ten gól nás stál finále. Nyní nám nezbývá nic jiného, než zapomenout na dnešní prohru a jít dál cestou za titulem. Nebude to nic jednoduchého. Musíme podávat dobré výkony, hrát dobrý fobal a pokusit se zvítězit v lize,“ stanovil jasný cíl kapitán United.  ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokSir Alex Ferguson k zápasu se City
  Ďalší článokRio Ferdinand se stal otcem
  Kuba (Marenka MU)
  Pracuji jako dělník ve výrobě a bydlím v Žamberku. K United mě přivedla FIFA 2001, a také David Beckham. Po jeho odchodu, jsem zažil rozčarování a o to více se možná paradoxně začal zajímat o United. Začalo to výchovou Class 92‘, Cantona, Treble 1999, Solskjaer, Giggs, Scholes, Neville, již zmíněný Becks, Keane, poté příchody Rooneyho a Ronalda a nová generace v čele s Vidičem, Ferdinandem, Evrou, Ji-Sungem, van der Sarem, Berbatovem, De Geou, Carrickem, ti všichni se stali společně s dalšími legendami symboly Manchesteru United. To vše patří ke zlaté historii posledního čtvrtstoletí. Když půjdeme ještě dál rok 1968, Law Best, Charlton, Mnichov 1958. Potemnělá, přesto však pestrá a v celku především mnoha úspěchy ověnčená je historie United. A pak je tu ona magická energie, jenž kterou ještě umocnil Sira Alex Ferguson. Muž, ke kterému s úctou vzhlížím nejen jako k manažerovi našeho klubu, ale i jako ke člověku. Geniální manažer zapálený pro fotbal, kterému odevzdával vše. Charakter, autorita a persona, jenž dostala Manchester United na absolutní vrchol všech klubů světa. Lídři, týmový duch, Fergie time, rivalita s Liverpoolem, Man City, zápasy s Arsenalem, Chelsea, u které můžu rovnou navázat i na památné finále v Moskvě 2008. Tenhle klub jsem si postupně zamiloval natolik, že jsem se začal věnovat i redaktořině, což bylo někdy v roce 2007. Pohlcen vášní k tomu slavnému velkoklubu jsem si uvědomil, že nic jiného už hledat nechci. A Old Trafford? Magické místo. Divadlo snů prostě musíte zažít na vlastní kůži. Kdo jste ještě nebyli, neváhejte a jeďte se určitě podívat!


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!