04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

V derby proti City nastoupí silný tým

Sir Alex Ferguson vyhlásil, že na sobotní derby s Manchesterem City, které se bude hrát zítra ve Wembley, pošle na hřiště silný tým. V mužstvu nejsou žádná nová zranění a tak má z čeho vybírat.


Ačkoliv Wayne Rooney nebude moci nastoupit z důvodu odpykávání si svého kontroverzního trestu, zbytek týmu, který v úterý nastoupil a vyhrál proti Chelsea v Lize mistrů, díky čemuž zároveň postoupil do semifinále soutěže, žádná nová vážnější zranění nepostihla. To dává manažerovi Red Devils spoustu možností k poskládání základní sestavy.


Darren Fletcher zůstává stále mimo hru, a však středopolař United už je zpět v lehkém tréninku a postupně se vrací k fotbalu, který hrál naposledy 6. března. Na jeho postu je ale velká konkurence a v týmu United je několik hráčů, kteří jej na něm mohou pro semifinále FA Cupu zastoupit.


„Od úterního zápasu s Chelsea nám nikdo na marodku nepřibyl. Chybět nám bude pouze Wayne, což je pro nás zřejmě jediná nevýhoda,“ začal Ferguson.


„Máme velmi silný tým a ať postavím kohokoliv do základní sestavy, tak i na naší lavičce budou sedět skvělí hráči, kteří jsou pouze důkazem síly našeho kádru.“


„Fletcher už je také zpět v tréninku, ale pro zatím toho v něm moc nedělá. Opět přibral na váze, což je dobré. Je skvělé, že se pomalu vrací, ale stále mu bude ještě několik týdnů trvat, než se bude moci vrátit.“


Svěřence Sira Alexe Fergusona čeká zítra velké utkání a zároveň příležitost vyřadit Manchester City z FA Cupu a prodloužit tak jejich marné čekání trofej už na 35 let, protože tato soutěž je pro Citizens pravděpodobně jediná, ve které by mohli letos teoreticky uspět.


„Mělo by to být vzrušující utkání. My do tohoto duelu půjdeme s velkou sebedůvěrou a odhodláním, že budeme hrát dobře, protože jsme na tohle derby připraveni. Zavázal se Ferguson slibem fanouškům. City mají také silný tým, ve kterém je spousta zkušených hráčů. Budeme muset hrát opravdu dobře, abychom ve Wembley vyhráli,“ uvedl boss Rudých ďáblů.


Sir Alex nezmínil jména jako Rafael či Ferdinand, což by signalizovalo, že oba dva jsou tedy 100% v pořádku a zítra by mohli nastoupit v základní sestavě.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!