25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

O budoucnosti Owena Hargreavese zatím není jasno

Záložník Manchesteru United Owen Hargreaves si už v této sezoně pravděpodobně nezahraje a nad jeho dalším působením na Old Trafford visí velký otazník.


30letý bývalý hráč Bayernu Mnichov má od svého příchodu do Manchesteru United neustálé zdravotní problémy a na konci sezony mu na Old Trafford vyprší stávající smlouva. Manažer United Sir Alex Ferguson dnes naznačil, že mezi hráčem a výkonným ředitelem Manchesteru United Davidem Gillem už proběhly nějaké rozhovory ohledně hráčovy budoucnosti v anglickém klubu.


Owen Hargreaves v této sezoně odehrál pouze jedno utkání proti Wolves, ale to vydržel na hřišti pouhých pár minut než si poranil stehenní sval. Momentálně má hráč zdravotní problémy s ramenem.


„Nemyslím si, že by Hargreaves v této sezoně ještě nastoupil. Má poraněné rameno a sezona pro něj, podle mě, skončila. Od doby, co je u nás, ho provází neuvěřitelná smůla. David Gill s ním minulý týden mluvil. Jeho kontrakt vyprší na konci sezony a budeme se muset rozhodnout, co dál,“ řekl Sir Alex Ferguson.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!