O budoucnosti Owena Hargreavese zatím není jasno

  14

  Záložník Manchesteru United Owen Hargreaves si už v této sezoně pravděpodobně nezahraje a nad jeho dalším působením na Old Trafford visí velký otazník.


  30letý bývalý hráč Bayernu Mnichov má od svého příchodu do Manchesteru United neustálé zdravotní problémy a na konci sezony mu na Old Trafford vyprší stávající smlouva. Manažer United Sir Alex Ferguson dnes naznačil, že mezi hráčem a výkonným ředitelem Manchesteru United Davidem Gillem už proběhly nějaké rozhovory ohledně hráčovy budoucnosti v anglickém klubu.


  Owen Hargreaves v této sezoně odehrál pouze jedno utkání proti Wolves, ale to vydržel na hřišti pouhých pár minut než si poranil stehenní sval. Momentálně má hráč zdravotní problémy s ramenem.


  „Nemyslím si, že by Hargreaves v této sezoně ještě nastoupil. Má poraněné rameno a sezona pro něj, podle mě, skončila. Od doby, co je u nás, ho provází neuvěřitelná smůla. David Gill s ním minulý týden mluvil. Jeho kontrakt vyprší na konci sezony a budeme se muset rozhodnout, co dál,“ řekl Sir Alex Ferguson.  ZDIEĽAŤ
  Predchádzajúci článokV derby proti City nastoupí silný tým
  Ďalší článokPreview: Manchester United – Manchester City
  Ruud36
  Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


  Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!