01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Hernandez ve vrcholné formě

Javier Hernandez říká, že je připraven ke střelbě dalších důležitých gólů pro United, ať už to bude v době, když nastoupí od začátku utkání, nebo z lavičky na závěrečné minuty.


Plno lidí mělo a stále má mexického útočníka jako skvělého náhradníka – podobně jako byl Ole Gunnar Solskjaer – jehož neuvěřitelné zápasové tempo vystavuje obránce soupeře velikému nebezpečí hlavně v závěrečných minutách. Ale mašina na góly Chicharito zjevně může nabídnout ještě mnohem víc.


Chicharito byl v základní sestavě v posledních dvou domácích utkáních Ligy mistrů a víru manažera pro další utkání si získal celkově třemi vstřelenými brankami proti Marseille a Chelsea. Poté, co byl vybrán do vítězného střetnutí s Chelsea na Stamford Bridge, utvořil s Waynem Rooneym velmi dobrou spolupráci v útoku.


Hernandez plně chápe, že se bude muset v rámci častého točení základních sestav – které má Sir Alex v oblibě – střídat s nejlepším střelcem Premier League Dimitarem Berbatovem a Michaelem Owenem.


„Znovu opakuji, že je pro mě naprosto nezbytné být vždy připraven,“ slíbil Chicharito. „A vůbec nezáleží na tom, jestli hraju jednu minutu nebo devadesát.“


„Všichni mí spoluhráči a já jsme mé momentální pozice velmi šťastní. Osobně mohu pouze velice děkovat všem hráčům a celému týmu zaměstnanců klubu. Samozřejmé je, že jsem velmi šťastný a fotbal si užívám. Nejdůležitější ze všeho je však pokaždé to, jestli Manchester United vyhraje, a nezáleží na tom, kdo dává góly,“ řekl pro MUTV.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!