01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Žádná nová zranění

Sir Alex Ferguson nemusí mít obavy ze zraněných hráčů Manchesteru United před odvetným utkáním čtvrtfinále Ligy mistrů proti Chelsea.


Hráči Manchesteru United dnes dopoledne trénovali v Carringtonu před zítřejším důležitým utkáním s Chelsea a ze zraněných hráčů chyběl pouze záložník Darren Fletcher, pokud napočítáme dlouhodobu absenci záložníka Owena Hargreavese, který by stejně nemohl v Lize mistrů nastoupit. Skotský záložník marodí s určitým druhem viru už od 6. března.


Brazilský obránce Rafael nedohrál první utkání čtvrtfinále Ligy mistrů proti Chelsea a následně vynechal i ligové utkání proti Fulhamu a dnes trénoval mimo hlavní skupinu Rudých ďáblů. I přesto je ale manažer Sir Alex Ferguson přesvědčen o tom, že mladý hráč bude připraven nastoupit.


Bez komplikací trénovali také Wes Brown, Rio Ferdinand, John O’Shea, Anderson a Park Ji-Sung, kteří v posledních týdnech toho moc neodehráli.


Tréninková skupina Manchesteru United:
van der Sar, Kuszczak; Brown, Evans, Evra, Fabio, Ferdinand, O’Shea, Rafael, Smalling, Vidic; Anderson, Carrick, Gibson, Giggs, Nani, Park, Scholes, Valencia; Berbatov, Hernandez, Owen, Rooney


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!