Rezerva: Man United 3-1 Man City (VIDEO)

27

Anderson, ktorý sa vrátil po zranení zabezpečil United zaslúžené víťazstvo nad mestským rivalom City v pomere 3-1.

Anderson sa zranil v zápase FA Cupu proti Crawley ešte vo februári a ostal mimo diania 2 mesiace. Spočiatku sa hovorilo o konci sezóny pre mladého brazílčana ale tento zápas postavil základy pre návrat do prvého tímu v dôležitej fáze sezóny. Anderson by mal byť k dispozícii Sirovi Alexovi Fergusonovi už v sobotu v zápase proti Fulhamu.

Rezerva United si s prehľadom poradila s rivalom  pred zhruba 1000 divákmi v červenej časti Manchesteru na Moss Lane. Gabby Obertan prelomil zámok v 29. minúte, keď len minútu predtým sa City dostalo do vedenia zásluhou Abdisalama Ibrahima. 1-1

Obraz hry sa zmenil až po príchode Andersona po polčase, kedy dvoma presnými zásahmi po spolupráci s Obertanom otočil hru jednoznačne v náš prospech. Na konci videa si môžete vychutnať aj jednu chuťovku a lá Ronaldinho.

Zostava: Amos. Vermijl. Dudgeon. R. Brown. Wootton. Gill. Bebe. Norwood. King. Petrucci. Obertan

Lavička: Anderson. Devlin. Ridge. Rothwell