24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Nezaradené

Petr Čech: United měli ve finále LM pouze štěstí

Český reprezentační brankář Petr Čech, který je mimochodem známý hlavně svými vynikajícími výběhy pro centrované míče, prohlásil, že United měli ve finále Ligy mistrů 2008 proti jeho týmu pouze štěstí.


Ve středečním programu čtvrtfinále je na programu zápas dvou anglických týmů – Chelsea na Stamford Bridge vyzve Manchester United.


Bude to zároveň první setkání v této soutěži po květnu 2008, kdy se United stali po penaltovém rozstřelu mistry Evropy.


Petr Čech, brankář Chelsea, sice prý na pomstu nemyslí, ale říká, že podle něho United vlastně Ligu mistrů nevyhráli a navíc ještě přikládá do ohně tím, že podle něho měli svěřenci Sira Alexe pouze štěstí. Velice zajímavé je, že náš milovaný reprezentant vůbec nezmínil, že vinu za současný pláč ze strany londýnského klubu nese hlavně John Terry, který při své penaltě uklouzl a trefil tyč.


„Statistiky hovoří tak, že United zápas opravdu vyhráli, ale oni měli ve skutečnosti pouze větší štěstí v penaltovém rozstřelu než my.“


Pravdou je, že Blues mají na domácím hřišti v zápasech proti United vynikající bilanci, protože se jim povedlo v posledních třech ligových vystoupeních zde pokaždé zvítězit. Okolnosti těchto úspěchů ve vzájemných zápasech by byly tématem na dlouhé hodiny, proto je berme jednoduše jako fakt, který se brzy změní.


Čech v rozhovoru nejeví žádné známky strachu – dokonce ani z centrovaných míčů – a k nadcházejícímu střetnutí přidal ještě několik slov: „Jdeme do tohoto zápasu s důvěrou, že můžeme Manchester United porazit. Náš rekord proti nim je velmi dobrý, zvlášť na domácím hřišti.“


Uvidíme, kdo se bude smát po středečním utkání …Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!